32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ukrayna aktarmalı Türkiye seçeneği

UKRAYNA’DAN AKTARMALI TÜRKİYE SEÇENEĞİ
Ukrayna’dan turist nasıl gelecek?

Ukraynalı şirketler, Türkiye turistleri için Avrupa havalimanlarına transferler düzenlemeyi planlıyor. Corendon Airlines’ın Polonya’nın Rzeszow kentinden Antalya’ya 15 Haziran’dan itibaren uçuşlarının başlayacağını duyurması olanak doğurdu. Havayolları Rzeszow – Pegasus, Easy Jet, Jet2’den Antalya’ya uçuyor.

Polonya ve diğer Avrupa havalimanlarından

Turizmdatabank’ın haberine göre Ukrayna’dan gelen turistler kendi başlarına veya bir seyahat acentesi aracılığıyla herhangi bir Türk otelini rezerve edebilir, uçak bileti satın alabilir ve transfere katılabilirler. Bu nedenle, Haziran ayında Polonya ve diğer Avrupa havalimanlarından yeni charter seferlerinin gelmesiyle birlikte Ukrayna’dan Türkiye’ye turist akışı başlayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Azur Air'dan Türkiye'ye yeni charter programları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya Türkiye arası uçuşlara iptal gölgesi
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER