11 Ülke, Asteria Kremlin Palace’da Spor İçin Buluştu

Sektörel Haberler 21 Mayıs, 13:50'de eklendi

11 Ülke, Asteria Kremlin Palace’da Spor İçin Buluştu

Asteria Kremlin Palace, 11 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen 10. Bobrikov Open Beach Volley ve Beach Tennis Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.

Asteria Kremlin Palace

Rusya, Beyaz Rusya, Türkiye, Kazakistan, Ukrayna, Bulgaristan, Gürcistan, Polonya, Litvanya, Letonya ve Japonya’nın katılımıyla gerçekleştirilen ve 7 gün süren turnuvaya yaklaşık olarak 550 misafir katıldı. Misafirler turnuvanın yanı sıra atıcılık ve masa tenisi turnuvalarında da mücadele etti.

Asteria Kremlin Palace (2)

 

Asteria Kremlin Palace’ın ev sahipliği yaptığı turnuvanın 13.000 Euro’luk ödülü ise 7. günün sonunda sahiplerine kavuştu. Akdeniz’in güneşi altında, aynı anda 16 beach volley sahası ve 6 beach tennis sahası olmak üzere toplamda 22 adet sahada, kıyasıya bir mücadele veren katılımcılar, bu unutulmaz turnuvanın bir parçası oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Asteria Kremlin Palace

 

 

 

 

 

 

Ukraynalılar Artık Tatillerinde  Çeşit Arıyor

Ukraynalılar Artık Tatillerinde  Çeşit Arıyor

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) Türk turizminin çeşitlendirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması çalışmaları kapsamında, İstanbul’un yanı sıra Kayseri/Kapadokya ortak destinasyon çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Potansiyel görülen ülkeler arasında başı çeken Ukrayna’ya yönelik tanıtım çalışmaları da devam ediyor.

TÜROB tarafından Ukrayna’nın Kiev, Harkiv, Sumy, Rivne ve Chernivtsy şehirlerinden davet edilen üst düzey seyahat acentelerinin yöneticileri Kayseri ve Kapadokya’da ağırlandı.

Sadece deniz-güneş değil…

Katılımcılar 4 gün boyunca Kayseri ve Kapadokya’nın tarihi ve doğal turistik alanlarını gezerken, Kayseri’nin başta Kış Turizmi olmak üzere turizm olanaklarını Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’tan dinledi. Bu organizasyonda TÜROB üyeleri Radisson Blu Hotel Kayseri ve DoubleTree by Hilton Hotel Avanos Cappadocia destek verdi. Söz konusu proje ile yılda 1.3 milyon turist ile en büyük turizm pazarlarımız arasında yer alan ve ağırlıklı ‘deniz-güneş-kum’ için gelen Ukraynalı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.