THY 4 ÖDÜL BİRDEN

Sektörel Haberler 17 Temmuz, 18:39'de eklendi

2014 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları 4 ödül aldı.

2014 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları (THY) ’Avrupa’nın En İyiHavayolu Şirketi’, ’Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi’, ’En İyi Business Class ÖzelYolcu Salonu İkramı’ ve ’Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ödüllerinin sahibi oldu.

thy4odul

‘Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri’hde THY geçtiğimiz üç yılda olduğu gibi bu yıl da ’Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünün sahibi oldu. Son yıllarda, uzun menzilli uçuşlarının tamamı ve diğer dış hat uçuşlarının belli bir bölümünde Business Class yolcularına ‘Flying Chef’ hizmetisunan Türk Hava Yolları, dünya sıralamasında ’En İyi Business Class İkram Servisi’  ödülüne ve yine geçtiğimiz aylarda yenileyerek genişlettiği özel yolcu salonu ’Turkish Airlines Lounge İstanbul’da yolcularının beğenisine sunduğu farklı ve zengin ikram hizmetiyle de ’En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı’ ödülüne ve ’Güney Avrupa’nın En İyi HavayoluŞirketi’ layık görüldü.

Bugün, Hampshire, Farnborough Airshow’da açıklanan ödüller, Skytrax CEO’su Edward Plaisted tarafından Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’e takdim edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.