23. EMITT GALASINDA 100’E YAKIN ÜLKE BİR ARADA

Sektörel Haberler 31 Ocak, 09:33'de eklendi

23. EMITT GALASINDA 100’E YAKIN ÜLKE BİR ARADA

23. Emitt uluslararası turizm ve seyahat fuarı açılış galası 100 farklı ülkeden 800 uluslararası acente ve tur operatörünün katılımı ile Lionel Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi.

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük turizm fuarı olan Emitt 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde muhteşem bir gala ile gerçekleşti.

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 100 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 800 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ve sektör paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender son 3 senedir başarı ile organize ettikleri Hosted Buyer ve FAM Trip programının dünyada benzerinin olmadığını, gelişmiş ülkelerdeki fuar organizatörleri tarafından merak uyandırdığını gururla belirterek “100’e yakın ülkeden, 800 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi.

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını belirtti. Burçak Atak “3. Yaşımızı sürerken,  3. defa EMITT Fuarına gelen tüm Hosted Buyer’ları otelimizde misafir etmekten onur duyuyoruz.  TravelShop Turkey ile uzun süreli partnerliğimiz devam edecektir. Birlikte yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır.  Dileğimiz Hindistan Pazarında yaşanan vize sorununun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. Son olarak, Türkiye Turizm Sektörünü genişletmek için zaman ve emek harcayan Sn. Murtaza Kalender’e teşekkür ederim. “ dedi.

 

 

Hint mutfağının baharatlı lezzetlerinin ve Dünya Mutfağından esintilerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.