Accor, Hindistan’da İki Yeni Raffles Oteli İçin İmza Attı

Sektörel Haberler 6 Nisan, 13:23'de eklendi

Accor, Hindistan’da İki Yeni Raffles Oteli İçin İmza Attı

GM – Dünya Basını  

Accor Hindistan’da iki görkemli oteli açıkladı – Raffles Jaipur ve Raffles Udaipur.

Mülkler daha önce Accor Başkanı Sébastien Bazin ve sahibi Ratankant Sharma’nın varlığında ortaya çıkmıştı.

Accor, her iki otelin de olağanüstü bir ortamda mükemmel bir deneyim sunacağını umuyor.

11 ülkede 13 mülk bulunan, Raffles otellerinin her biri özenle küllenmiş bir deneyimdir.

2015 yılında Accor ağına katıldığından beri, marka önümüzdeki birkaç yıl içinde portföyünü iki katına çıkaran güçlü bir boru hattıyla bir rönesans geçirmiştir.

Hindistan’ın Rajasthan eyaleti zengin mirası ve geleneği ile eşsizdir ve Raffles efsanesini devam ettirmek için mükemmel bir ortam sağlayan muhteşem sarayları ve kaleleri ile ünlüdür.

Jaipur, Yeni Delhi, Agra ve Jaipur’dan oluşan Altın Üçgen olarak bilinen kültürel açıdan zengin turist devresinin bir parçasını oluşturur; Udaipur ise Jaipur’a yakınlığı göz önüne alındığında bunun doğal bir uzantısı.

Anlaşmaya göre, Bazin şunları söyledi: “Raffles markasının Hindistan’da, lüksü en üst düzeyde sunmasıyla ünlü bir ülkede lüks ve kaliteli hizmetin bir damgasını vurduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

“Stratejik ortaklarımızla, Hindistan’ın en inanılmaz yerlerinden ikisinde sakin ve çekicilik vahası sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

raffless

Raffles Udaipur, Hindistan’ın en romantik şehirlerinden biri olan tarihi Udaipur’da yer alacak.

Otel, Udaipur’un önde gelen beş gölünden biri olan Udai Sagar Gölü’nün ortasındaki 21 dönümlük özel bir adada yer almaktadır.

Göle bakan 101 oda, arka plandaki 400 yıllık tapınağın manzarasını sunan muhteşem tepe manzaralarıyla çevrilidir.

Aynı zamanda, Raffles Jaipur, şu anda Fairmont Jaipur’u barındıran daha büyük otel kompleksinin bitişiğindeki tenha bir özel konut ve avlu seti olarak Jaipur şehrinde Kukas’ta inşa edilmektedir.

Otelin 2022 yılında faaliyete geçmesi beklenmektedir ve Amer Fort, Jaigarh Fort, Nahargarh Fort ve Jal Mahal sarayı da dahil olmak üzere Jaipur’daki önemli turistik yerlerin yakınında bulunmaktadır.

Sharma şöyle ekledi: “Mükemmellik, lezzet ve lüksle Raffles markasını Hindistan’a getirdik. Rajasthan’ın tarihi kentleri olan Udaipur ve Jaipur’un tarihi değerlerini koruyarak bir sonraki bölüme geçirme vizyonumuz için mükemmel bir seçim.”

“Raffles Udaipur ve Raffles Jaipur’un açılması Hindistan’daki stratejik büyümemizin kilit bir anı ve Udaipur ve Jaipur sakinleri ve ziyaretçileri için oldukça farklılaşmış ultra lüks deneyimlerin yeni bir dönemini temsil ediyor.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.