ACE of MICE Ödülleri Verildi

Sektörel Haberler 8 Eylül, 09:53'de eklendi

ACE of MICE Ödülleri Verildi

ACE of MICE Awards, pandemi döneminde alınan üst düzey önlemlerle etkinlik gerçekleşti. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri; 4 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi-ICC/ Harbiye Oditoryumu’nda gerçekleştirildi.

Etkinlik Sektörü  Var Olmaya Devam Ediyor

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman’ın başkanlığındaki  törende Volkan Ataman tüm konuklarını kırmızı halıda karşıladı. Açılış konuşmasında pandemi nedeniyle uzun süre ayrı kalan sektörün tüm önlemler alındığı takdirde tekrar eski günlerdeki gibi etkinliklerin gerçekleştirilebilme imkanının hala var olduğuna dikkat çeki. Sektöre moral ve motivasyon olan bu özel gecede uygun sosyal mesafe kuralları da sağlanarak yaklaşık 800 profesyonel ağırlandı.  Gecenin sunuculuğunu Başak Koç ve Zeki Şen üstlenirken, geceye iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimler katıldı.

 

Bu yıl 8.si yapılan etkinlik ve toplantı sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapan ‘ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri 18 kategoride değerlendirildi.

 

 

 

 

 

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

2 Ayda Antalya’ya Kaç uçuş Gerçekleşti ?

İşte Cevabı

Antalya’daki havalimanı, temmuz ve ağustosta 31 ülkeden 117 rotada 2 milyon 342 bin 959 yolcuya hizmet uçuşa ev sahipliği yaptı.
Antalya, ağustos ayında 798 bin 524 turisti ağırladı.. Turizm sezonunun başlamasıyla Antalya Havalimanı’nda yoğunluk oluşmaya başladı.

Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol, temmuz ve ağustosta dış hatlarda 11 bin 247.

iç hatlarda da 4 bin 777 olmak üzere toplam 16 bin 24 uçağın iniş ve kalkış yaptığını söyledi.

Havalimanında 31 ülke 117 rotada 1 milyon 727 bin 118’i dış hatlarda olmak üzere toplam 2 milyon 342 bin 959 yolcuya hizmet verildiğini aktaran Varol,

ağırlıklı olarak yoğunluğun ağustosta yaşandığını belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.