ADALYA ELİTE LARA HOTEL GENEL MÜDÜRÜ FEYZULLAH ÜSTÜN OLDU

Sektörel Haberler 3 Ocak, 17:53'de eklendi

26 Aralık 2018 tarihi itibariyle Adalya Elit Lara Hotel’de Genel Müdürlüğü görevine Feyzullah Üstün  atandı. Feyzullah ÜStün, öğrenim hayatını Almanya ‘da tamamlamıştır.

Adalya Elit Lara Otel, 45.000m2 üzerine kurulmuş ve deneyimli bireylerden oluşan ekibiyle misafirlerine üstün hizmet vermeyi prensip edinmiş bir oteldir. 5 katlı olan tesis oldukça konforlu ve ferah 606 odasıyla hizmet vermektedir. Muhteşem sahili, eşsiz havuzları ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetleriyle bölgenin en iyi otelleri arasında yer almaktadır.

HAKKINDA ..

Profesyonel iş hayatına 1989 yılında Turban Tesisleriyle başlayan Feyzullah Üstün uzun yıllar Turban Tesisleri ve Sağlık Bakanlığı bünyesine bağlı tesislerde çeşitli operasyonlarda görev almıştır. Ardından Marmara bölgesinde yer alan 3 farklı 5 yıldızlı işletmede Genel Müdür olarak görev yapan Üstün ; Güney Marmara bölgesinde turizme kazandırdığı işletmeler ve yetiştirdiği genç ve başarılı turizm personellerinden dolayı bölgede İşletme sahipleri ve halk tarafından saygı ve gururla anılır…Ardından iş hayatına Akdeniz bölgesinde devam ederek Stone Group otellerinden Royal Holiday Palace Otel, Royal Seginus Otel ve Crystal Group otellerinde Genel Müdür olarak birçok başarılı operasyona imza atmıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Feyzullah Üstün evli ve 4 çocuk babasıdır.

Biz de GM TURİZM VE  YÖNETİM DERGİSİ olarak kendisine  yeni görevinde başarılar diliyoruz..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.