AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı:”Önlemlere Sıkı Uyumanın Sonuçlarını Alıyoruz”

Sektörel Haberler 5 Ağustos, 11:07'de eklendi

AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı:”Önlemlere Sıkı Uyumanın Sonuçlarını Alıyoruz” 

önlemlere

AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı Almanya’nın Türkiye’nin dört iline seyahat yasağını kaldırmasını değerlendirdi. Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Dr. Erkan Yağcı, “Kamu ve sektör işbirliği ile alınan önlemler ve kurallara uymanın sonuçlarını alıyoruz. ” şeklinde açıkladı.

AKTOB Başkanı,Almanya’nın bu kararının önemli ve  sevindirici olduğunu ifade etti. Bunun kendisi kadar başarıyı sağlayan nedenlerin de iyi bilinmesi gerektiğini vurguladı.

Yagcı onuyla ilgili şu sözleri söyledi:“Ukrayna,İngiltere ve Hollanda ile başlayan bu yöndeki gelişmelere Almanya da eklendi. Bu hafta içindeRusya‘nın da başlaması bekleniyor.Bunları kazanmamız, getirilen düzenlemeler ve alınan önlemlere uyulması ile gerçekleşti.

Dolayısıyla kural ve düzenlemeleri tavizsiz biçimde uygulanmaya  ve önlemlere devam etmeliyiz”dedi.

Kuralların gevşetilmesi halinde neler olduğunu İspanya, Yunanistan ve diğer ülkelerde görüldüğünü sözlerine ekledi . Bu noktada gevşemenin ülkeleri turizme açılmaya pişman olacak hale getirdiğini söyledi. /turizm gazetesi

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

 

TUIfly Antalya’ya İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi

TUIfly, 2020 yaz sezonu Rotasını da Açıkladı. TuıFly , ilk yolcularını Fraport TAV Antalya Havalimanı’na indirdi.  TUIfly, 2020 yaz sezonu  programınının kapsamını da açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.