Almanya’nın En Zengin 1000 Kişi Arasında Üç Tur Operatörü Sahibi Yer Aldı

Sektörel Haberler 25 Eylül, 16:15'de eklendi

Almanya’nın En Zengin 1000 Kişi Arasında Üç Tur Operatörü Sahibi Yer Aldı

Forbes Dergisi, geleneksel “ En Zengin 1000 Kişi Listesi açıklandı.

Listede Üç Tur Operatörü Sahibi Var

Die Welt Gazetesi’nde yer alan habere göre Almanya’nın en zengin 1000 kişisi arasına giren üç tur operatöründen FTI’nin sahibi Dietmar Gunns 950 milyon Avro varlığı ile 238. Sırada,Gunns’un varlığı geçen yıl 1.9 milyon Avro idi.

Listede 479. Sırada yer alan Alltours’un sahibi Willi Verhuven’in serveti de 450 milyon Avro. Verhugen’nin serveti de geçen yıl 900 milyon Avro idi.

En zengin 1000 kişi listesinde yer alan Alman tur operatörlerinden Schauinsland Reisen sahibi Gerald Kassner de 400 milyon Avro ile 513.sırada Bu rakam geçen yıl 850 milyon Avro idi.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.