Anadolu Efes’in, Berlin Ve Kaunas’taki Maçlarına Corendon Airlines’tan Özel Uçak

Sektörel Haberler 12 Ekim, 13:57'de eklendi

Anadolu Efes’in, Berlin Ve Kaunas’taki Maçlarına Corendon Airlines’tan Özel Uçak

anadolu

 Anadolu Efes, Almanya’nın Berlin ve Litvanya’nın Kaunas şehirlerinde maçlara çıkacak. Bu oynayacağı EuroLeague maçlarına kulüp partneri Corendon Airlines’ın özel  uçağıyla gidecek.

 

Uçaklar, Anadolu Efes Spor Kulübü kafilesinin bu iki ülkeye giderken sağlıklı ve konforlu bir şekilde uçması için hazırlandı. Boeing 737-800’ün içinde Anadolu Efes Spor Kulübü temalı giydirmeler de yapıldı. Takım, İstanbul Havalimanı’ndaki uçuş öncesinde Corendon Airlines ekipleri tarafından karşılandı. Anadolu Efes oyuncuları, yapılan hazırlıklar için Corendon Airlines çalışanlarına teşekkür ettiklerini belirtti. Uçuş öncesinde Kaptan Pilot Yücel Ceylan Anadolu Efes Kaptanı Doğuş Balbay’a uçak maketi hediye etti. Balbay da Ceylan’a imzalı forma hediye etti.

İlk Uçuş Gerçekleşti

İlklerin Havayolu Corendon Airlines ile Türk basketbolunda İlklerin Takımı Anadolu Efes Spor Kulübü’nü bir araya getiren partnerlik anlaşması kapsamında Anadolu Efes kafilesi ilk Corendon Airlines uçuşunu yaptı. İlk olarak Corendon Airlines’ın en yoğun uçuş noktalarından biri olan Berlin’e gidecek olan Anadolu Efes, çifte maç haftasına Corendon Airlines konforu ile başladı.

Covid-19 salgını ile ilgili tüm tedbirler alındı

İstanbul Havalimanı’nda buluşan Anadolu Efes kafilesini Corendon Airlines uçuş ekipleri karşılarken kafile için İstanbul Havalimanı’ndaki Corendon Airlines noktalarında ve uçak içinde gerekli tüm salgın tedbirleri de alındı. Özel takım uçağına Anadolu Efes kafilesi dışında yolcu alınmadı. Alınan tedbirlerden dolayı Corendon Airlines ekiplerine çok teşekkür ettiklerini söyleyen Anadolu Efes oyuncuları, Berlin ve Kaunas seyahatlerine özel takım uçağıyla gitmenin kendilerini çok mutlu ettiğini de belirttiler. İlklerin Havayolu Corendon Airlines, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün başarı yürüyüşüne destek olmaya önümüzdeki günlerde de devam edecek. Corendon Airlines, geçmişten bugüne, yurtiçi ve yurtdışında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Beşiktaş TRC İnşaat Kadın Basketbol Takımı, Alman FC. Nurnberg Futbol Takımı, Aytemiz Alanyaspor Futbol Takımı, Antalyaspor Futbol Takımı, Altınordu Futbol Kulübü, Bike Aid Bisiklet Takımı, Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı, Türk Korfbol Takımı, Akdeniz Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı, ITU Honeybees Quidditch Takımı, ITU Ultimate Frizbi Takımı, Corendon-Circus Bisiklet Takımı, Hollanda Kadın Milli Voleybol Takımı, Hollanda Milli Buz Hokeyi Takımı, Haarlem Corendon Kinheim Beyzbol Takımı ve profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’ya sponsorluk desteği vermişti.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.