Antalya Yaşam Hastaneleri’ne Başarı Sertifikası

Sektörel Haberler 28 Ağustos, 16:27'de eklendi

Antalya Yaşam Hastaneleri’ne Başarı Sertifikası

Antalya Yaşam Hastaneleri Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş, Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 Yılı Araştırması kapsamında, Türkiye’nin en fazla hizmet ihracatı gerçekleştiren ilk 500 firması arasında yer aldı.  Genel sıralamada  188. , sektör sıralamasında ise 8. olarak, Türkiye İhracatçıları Meclisi tarafından başarı sertifikası almaya hak kazandı.

“Önce İnsan”

Antalya Yaşam Hastaneleri Hakkında:

“Önce İnsan” felsefesi ile 1996 yılında Kemer Yaşam Hastanesi ile başlayan yolculuğu;  Antalya, Opera,  Vakıf (ASV), Alanya ve Manavgat Yaşam Hastaneleri ile devam etmiştir.

Herkes İçin Sağlık

Hastanecilikte 24.yılının içinde olan hastane, yaptığı tüm yatırımlar ve çalışmalarda “Herkes İçin Sağlık” ilkesiyle, insan sağlığına ve yaşamına önem vermiştir. Yaşam Hastaneler Grubu etik değerlere ödün vermeden sürdürdüğü hizmetleri güvenilir ve çağdaş bir anlayışla her geçen gün daha da ileriye taşıyor.    Dünyada üretilen son teknolojileri de kullanarak uzman ve güler yüzlü kadrosuyla en iyi sonuçları almak için çaba sarf ediyor.

İşine sevgisini yansıtarak büyüyor

Tecrübeli kadrosu, gelişmiş altyapısı ve donanımı ile 7 gün 24 saat hizmet vererek, Dünya standartlarındaki teşhis ve tedavi üniteleriyle yüksek seviyedeki hasta memnuniyetini devam ettiriyor. İşine sevgiyi yansıtarak insan yaşamına değer veriyor ve bu doğrultuda büyümeye devam ediyor.

Biz de Gm Dergi olarak kendilerini tebrik ediyoruz…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.