ASYA’NIN EN SAĞLIKLI KENT SIRALAMASINDA ANTALYA İLK 10’DA

Sektörel Haberler 29 Ocak, 11:23'de eklendi

ASYA’NIN EN SAĞLIKLI KENT SIRALAMASINDA ANTALYA İLK 10’DA

Antalya Asya’nın en sağlıklı ilk 10 şehri arasında yer aldı.

Şehir ve ülkelerin yaşam koşullarıyla ilgili bilgi veren dünyanın en büyük veritabanı konumundaki Numbeo sitesinin açıklamasına göre,  Antalya Asya’nın en sağlıklı ilk 10 şehri arasında yer aldı. Numbeo, her yıl şehirlerin yaşam kalitesine dair farklı konulara ve istatistiklere dayanan raporlar yayınlıyor.  Bu yıl da Asya’nın 2019’daki en sağlıklı şehirlerini açıkladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ve hizmetleri ile çağ atlattığı Antalya, listede Bursa ile birlikte Asya’nın en sağlıklı ilk 10 şehri arasında bulundu. Antalya’nın dünya çapındaki bu başarıyı yakalamasında Menderes Türel başkanlığındaki Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı hizmetler ve vizyon projelerin büyük katkı sağladığı bildirildi.

 

 

 

STB’NİN LOGOSU DEĞİŞTİ

STB’NİN LOGOSU, HER SPOR DALINI VE BİRLİĞİ TEMSİL EDİYOR

Spor Turizmi Birliği (STB), özel olarak tasarlanan logosunun tanıtımını yaptı. STB Kurumsal İletişim Komisyon Başkanı Cengiz Yılmaz, logonun tüm spor dallarını ve sporda birliği temsil edecek şekilde özenle tasarlandığını söyledi.

STB, spor turizminde önemli bir yere sahip seyahat acenteleri, oteller ve diğer spor hizmetleri veren işletme ve kurumları bir araya getiriyor. Sektördeki önemli aktörlerle dünya standartlarında spor turizmi hizmeti sunulması için çeşitli faaliyetler ve etkinlikler düzenliyor. Birliği çeşitli platformlarda temsil edilmesi için “sporda birlik” temalı bir logo tasarlandı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.