AVRUPA’DA KURULAN “TÜRK ACENTECILER BIRLIĞI – COOP TRR” ÇIĞ GIBI BÜYÜYOR

Sektörel Haberler 1 Şubat, 11:41'de eklendi

Avrupa’daki Türk acentecileri çatısı altında toplamayı hedefleyen Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR), hızla büyüyor. Almanya’da 300 acente ile kurulan Türk Acenteciler Birliği, Hollanda ve Belçika’daki Türk acentelerini de sisteme dahil etti. Kısa sürede 500’e yakın acenteyi çatısı altında toplayan Türk Acenteciler Birliği, 2017 yılında üye sayısını 800’e çıkarmayı hedefliyor.

Almanya’nın Essen şehrinde kurulan Türk Acenteciler Birliği’ne Hollanda ve Belçika’da bulunan Türk acentecilerin de katılımı ile büyümesini hızlandırdı. COOP TRR kurucularından ve Europe Sales Manager Ergün Kispet ile NTAC Başkanı Beyhan Güneş ve Yakup Alemdar tarafından imzalanan protokol ile Hollanda ve Belçika’da faaliyet gösteren 82 acente Türk Acenteciler Birliği çatısı altında birleşti.

Merkezi Almanya’da bulunan Türk Acenteciler Birliği’ne diğer ülkelerden katılımlar her gün devam ediyor. Almanya, Hollanda ve Belçika’daki yaklaşık 500 acenteyi çatısı altında toplayan Türk Acenteciler Birliği uluslararası bir boyuta ulaşmış oldu. Avrupa’daki tüm Türk acentecilere çağrı yapan Türk Acenteciler Birliği – COOP TRR kurucularından Ergün Kispet, “Birliğimizin büyümesi ülkemize ve bizlere güç katacaktır. Birliğimiz üyesi acentelere sağlayacağımız özel olanaklar ile maddi ve manevi olarak fayda sağlayacaklar” dedi.

Türk Acenteciler Birliği – COOP TRR olarak 2017 yılındaki hedeflerinin 800 acenteye ulaşmak olduğunu söyleyen Fatih Şenel; “Amacımız; Türkiye’nin imajına ve satışlarına destek sağlamaktır. Oluşturduğumuz güç ile Avrupa’da birliğimiz üyesi acentelerin ve iş ortaklarımız olan tur operatörlerinin, otellerin, havayollarının ve diğer sektörlerin maximum faydaları doğrultusunda planlarımızı uygulamaya koymak istiyoruz. ‘Türkiyesiz Turizm Olmaz’ sloganı ile çıktığımız bu yolda Türk Acenteciler Birliğimizin bugün 500 acenteye yaklaşmış olması hepimizi gururlandırmaktadır” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.