Avrupa’nın En Büyük Pro-Am Golf Turnuvası 7. Kez Regnum Carya’ da

Sektörel Haberler 22 Şubat, 14:43'de eklendi

Avrupa’nın En Büyük Pro-Am Golf Turnuvası 7. kez Regnum Carya’ da

Avrupa’nın en büyük Pro-Am Golf Turnuvası 7. kez Regnum Carya’ da Regnum Carya ev sahipliğinde bu yıl 7.si gerçekleşecek. Regnum Carya Pro-Am Golf Turnuvası 21-28 şubat tarihlerinde golf tutkunlarını tekrar bir araya getiriyor.

Avrupa’nın en büyük Pro-Am Golf Turnuvası 7. kez Regnum Carya’ da

Regnum Carya Pro-Am, bu yıl 260 kişinin katılımıyla heyecanlı bir turnuvaya daha imza atmaya hazırlanıyor. Avrupa’nın en büyük Pro- Am golf turnuvası olma özelliğiyle bu yıl 7.si düzenlenecek. olan Regnum Carya Pro-Am Golf Turnuva’sı 21-28 Şubat tarihlerinde Regnum Carya’da gerçekleşecek.

Belek’te, Regnum Carya farkıyla düzenlenecek turnuvaya 260 kişilik rekor katılım bekleniyor. Aynı zamanda Avrupa’nın para ödülü en yüksek Pro- Am Golf Turnuvası unvanına da sahip olan Regnum Carya Pro-Am. turnuva sonunda kazanan tüm sporcuları ödüllendirecek.  Avrupa’nın ilk ve tek tamamen aydınlatılmış golf sahası Carya Golf Club ve Türkiye’ nin ilk golf kulübü National Golf Club’ da gerçekleşecek turnuvaya ünlü golfçülerin yanı sıra dünyanın birçok bölgesinden 260 golf tutkunu eşlik edecek.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.