BAHADIR GERÇEK HOTEL PARTNER İLE YOLUNA DEVAM EDECEK

Sektörel Haberler 14 Kasım, 17:49'de eklendi

IATI’ den ayrılan Bahadır Gerçek Hotel Partner’ ın Antalya-Ege Temsilliği görevini üstlendi.

Bahadır Gerçek Hotel Partner’ ın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı VerticalBooking ürünlerinin Akdeniz ve Ege bölgelerinde pazarlama faaliyetini üstlendi.

Hotel Partner’ ın kurucuları İlhan Ertan ve Emrah Özdamar ile beraber bir açıklama yapan Bahadır Gerçek, gelecekte Hotel Partner ile beraber oteller için ürün ve hizmet yelpazelerini geliştireceklerini belirtti.

 Gerçek, “Çok yakında, VerticalBooking ile yeni ürün ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgi de veren eğitim seminerleri  organize edeceğiz. Sektöre faydalı işler yapmayı hedefliyoruz. Dünyada 40 binden fazla otel tarafından kullanılan VerticalBooking hem global ihtiyaçlara hem de Türkiye’ nin özel ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hotel Partner ise otellerin online dönüşümlerindeki iletişim sıkıntılarını gideriyor. Türk firması olması ve bu özellikleri oteller açısından büyüm önem taşıyor.” şeklinde ifadelerle firmayı anlattı.

QM AWARDS 1.TUR OYLAMA HEYECANI BAŞLADI

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri,‘Qm Awards 2018’  ilk tur oylaması başlıyor. İki aşamalı oylama sisteminden oluşan Qm Ödülleri  Aralık tarihinde sahiplerini bulacak. İlk oylama 09 Kasım- 23 Kasım 2018, ikinci oylama 24 Kasım – 07 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.