33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

BENTOUR TURİZM, 2014’ÜN İLK ÇALIŞTAYINI CRYSTAL PALACE’DA YAPTI

 Avrupa’nın saygın tur operatörlerinden Bentour Turizm, 2014 yılının ilk eğitim çalıştayını Crystal Palace Luxury Resort&Spa otelde gerçekleştirdi. Verimli ve eğlenceli geçen çalıştaya Bentour’un 35 yöneticisi katıldı.

bentour crystal hotels semineri2

26 Mart-3 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleşen eğitim çalıştayına Bentour A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur’un yanı sıra şirketin Almanya, İsviçre ve Türkiye yöneticileri katılırken, toplantının 29 Mart tarihinde gerçekleşen bölümünde ise Almanya’nın 550 acentesi ile Best RMG Korperasyonu Başkanı Cornelius Meyer de yer aldı.

Crystal Hotels Avrupa Satış Müdürü Eyüp Kökçe, Bentour Çalıştayı’na katılan şirket yöneticilerine Crystal gurubu ve hedefleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi, Crystal Palace Luxury Resort&Spa Genel Müdürü Lemi Küçük de çalıştay katılanlarına bir teşekkür konuşması yaptı.

 

Gösterilen ilgi ve olağanüstü misafirperverlik karşısında duygu yüklü bir teşekkür konuşması yapan Bentour Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, Crystal otellerini satış ve sunumlarında yüksek satış grafiğine taşımayı amaçladıklarını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER