BEŞİKTAŞTRAVEL RESMEN KURULDU

Sektörel Haberler 25 Ağustos, 17:53'de eklendi

Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Beşiktaş ile yine önde gelen tur operatörlerinden Jolly Tur arasında önemli bir anlaşma imzalandı. Yapılan anlaşmayla kurulan BeşiktaşTravel, hem taraftara indirimli ulaşım ve konaklama sağlayacak, hem de Beşiktaş’a yılda 1 milyon TL gelir kazandıracak.

FİKRET ORMAN: MARKAMIZI TURİZM SEKTÖRÜNDE DE TEMSİLE DECEĞİZ

İmza töreninde konuşan Beşiktaş JK Başkanı Fikret orman, “Türkiyenin en önemli turizm firması jolly Tur ile yaptığımız bu anlaşma, hem taraftara önemli indirim imkanları sağlayacak, hem de Beşiktaş’a ekonomik gelir kazandıracak. Maddi getirisinin yanı sıra deplasmanlarda daha kuvvetli olacağımıza inanıyorum. BeşiktaşTravel ile taraftarlar pek çok avantajlardan faydalanacak. Bununla birlikte bu anlaşma, Beşiktaş’a maddi bir katkı da sağlayacak. Epeydir bu anlaşmayı yapmayı planlıyorduk. Bugün Mert Vardar ile anlaşmayı imzalıyoruz. Biz uzun zamandır bir atılım içindeyiz. Bu anlaşmanın da Beşiktaş’a hayırlı olmasını diliyorum. Kurduğumuz seyahat sitesi ile markamızı turizm sektöründe de temsil edeceğiz.” dedi.

MERT VARDAR: BEŞİKTAŞ’IN YILDA BİR MİLYON TL GELİR ELDE ETMESİNİ HEDEFLİYORUZ

Toplantıda konuşan Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ise turizm sektöründe 27 yılı geride bırakan Jolly ile Beşiktaş rasında kurulan bu işbirliğinden son derece memnun olduklarını ifade etti. Beşiktaş taraftarının indirimli konaklama ve ulaşım olanaklarından faydalanacağını belirten Vardar, Beşiktaş Travel aracılığıyla taraftarın aynı zamanda diğer tüm turizm alanlarından da faydalanacağını kaydetti. Vardar, “Bu platform üzerinden satın alınacak her tatil üzerinden Beşiktaş takımı da önemli bir gelir elde etme imkanına kavuşacak. Amacımız Beşiktaş kulübünün bu anlaşma üzerinden yılda 1 milyon TL gelir elde etmesi. Sitede sadece maç turlarını değil, kültür turlarından yurt dışına, Kıbrıs seyahatine uçak biletine kadar her türlü seyahat ürününü taraftar ile buluşturacağız. Taraftarlar, bu site üzerinden her türlü erken rezervasyon fırsatından yararlanacağı gibi, zaman zaman düzenlenecek özel kampanyalarla, fiyat avantajlı tatil imkanlarından faydalanabilecekler” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.