Bir Otel Daha İcradan Satışa Çıktı

Sektörel Haberler 20 Ocak, 16:46'de eklendi

Bir Otel Daha İcradan Satışa Çıktı

Muğla Ortaca İcra Dairesi Sarıgerme’de hizmet veren Castle Resort Spa Hotel binasını icradan satışa sundu.  7 katlı otelin her katında 23’er oda bulunuyor. Toplam 112 odası olan  otelin satış ihale tarihi ise 9 Mart 2021.

Otelin Satış Fiyatı 21 Milyon 332 Bin 250 TL

Castle Resort Spa Hotel binası için 21 milyon 332 bin 250 lira kıymet biçildi. Otelin satış ihalesi 9 Mart saat 11.00’de Terzialiler Mahallesi Başoğlu sokak 1 nolu Belediye iş hanı zemin kat pasaj içi 5 nolu dükkan Ortaca/Muğla adresinde gerçekleştirilecek. İhale açık artırma şeklinde gerçekleşecek.

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.