BU OTELE GİDERKEN VALİZE GEREK YOK

Sektörel Haberler 1 Ağustos, 17:53'de eklendi

Yunanistan’ın Rodos adasında geçtiğimiz yıl çıplaklar oteli ‘Naturist Angel’ açıldı. Marmaris’in karşısındaki adanın limanına 18 kilometre mesafedeki Paradisi (Cennet) mevkisinde bulunan otele en çok ilgiyi otel açıldığından bu yana Türk ve İsrailli müşteriler gösteriyor.

havuzbası

Otelin sahibi Nikiforos Alafuzos Türk müşterileri için, “Elbette çıplak dolaşıyorlar. Son derece rahat insanlar. Türkiye’den genellikle genç çiftler geliyor” cevabını verdi. Çıplaklar otelinde kalan Türklerin kimler oldukları sorumuza “mesleğin sırları” diyerek cevap vermeyen Alafuzos “Sadece çiftleri kabul ediyoruz” dedi.

EROTİK HAREKETLER YASAK

11500016

Otelde fiyatlar turizm sezonunda 70-110 euro (200-315 TL) arasında değişiyor. 32 odası olan otelin müşterileri, yüzme havuzunda ve açık alanlarda çırılçıplak dolaşıyor. Restoran, resepsiyon ve barda ise genellikle pareo ya da havlu ile dolaşılsa da, bu alanlarda çıplak dolaşanlar yadırganmıyor.

Personel yarı çıplak çalışıyor. Cinsel tacizde ya da erotik hareketlerde bulunan müşterilerin derhal uzaklaştırıldığı otelde fotoğraf veya video çekmek yasak.

Çıplak müşterileri için özel tekne gezileri düzenleyen otelde, okçuluk, masa tenisi sporları ve bilardo odaları var.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.