CALİSTA LUXURY RESORT’TE 5 YILDIZLI 23 NİSAN ŞENLİĞİ

Sektörel Haberler 24 Nisan, 10:16'de eklendi

Beş yıldızlı otelde 23 Nisan’ı kutladılar

SERİK’te hizmet veren 5 yıldızlı Calista Otel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 94’üncü yıldönümü dolayısıyla, ilçede eğitim göre çocuklara yönelik eğlence düzenledi.

 DSC_0215 DSC_0193 DSC_0201 DSC_0203 DSC_0204 DSC_0205 DSC_0207
Belek Turizm Merkezi’ndeki Calista Otel’de düzenlenen 6’ncı 23 Nisan Şenliği’ne, ilçedeki okullarda eğitim gören çok sayıda öğrenci katıldı. 23 Nisan Şenliği’ne katılan çocuklar için otelin bahçesine oyun parkuru kuruldu. Parkurda oynayan çocuklar, animasyon ekiplerinin yaptığı gösterilerle eğlendi. Çeşitli etkinliklere katılan öğrenciler, daha sonra birlikte yemek yedi, toplu fotoğraf çektirdi.

BU YIL 6’NCISI DÜZENLENDİ

Calista Oteli Genel Müdür Ali Kızıldağ, bu yıl 6’ncısı düzenledikleri 23 Nisan Şenliği’ne ilçedeki okullarda eğitim gören çok sayıda çocuğun katıldığını söyledi. Atatürk’ün, Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği tek çocuk bayramı olan 23 Nisan’da, bölgedeki çocukları otelde ağırladıklarını ve onları eğlendirmek istediklerini kaydeden Kızıldağ, “Çocuklarımızın bayramlarını, düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle kutlama olanağı sunuyoruz. Otel olarak bu tür etkinliklere her zaman destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” dedi. Belek Turizm Merkezi’nde hizmet veren oteller, 23 Nisan dolayısıyla toplam 700 öğrenciyi ağırladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.