ÇATOD İle ETS Arasında Özel İşbirliği

Sektörel Haberler 7 Aralık, 10:56'de eklendi

ÇATOD İle ETS Arasında Özel İşbirliği

Halil ÖNCÜ-İZMİR

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer, Travel Turkey Fuar’ında açıklamalarda bulundu. Fuarın önemli olduğunu ve her yıl katıldıkalrını dile getiren Aydeğer, ÇATOD standında, ÇATOD Üyeleri ile birlikte çok sayıda Tur Operatörü ve Seyahat Acentesi ile Çanakkale özelinde işbirliği, 3 gün boyunca soluksuz Çanakkale tanıtımı yaptıklarını söyledi.

ets - catod

Çanakkale Turizmi için önemli olduğunu düşündüklerini, ETS-ÇATOD arasında Çanakkale tanıtımı için özel işbirliği konusunda da açıklamalarda bulunan Armağan Aydeğer “Çanakkale turizmi için oldukça önemli olduğunu düşündüğüm, ETS-ÇATOD arasında Çanakkale tanıtımı için özel işbirliği yapıldı. Çanakkale tanıtımı için ÇATOD tarafından ETS işbirliği ile 30 m2 Çanakkale özel tanıtım standı ile fuarda yer aldık. Bu işbirliği ile ÇATOD girişimiyle ETS tarafından İnternet kanallarında, sosyal medyada ve diğer kanallarda Çanakkale’ye özel güçlü bir reklam tanıtım desteği sağlanıyor. ETS tarafından Çanakkale turistik cazibe merkezlerini içeren video İle tanıtımlar, milyonlarca tanıtıcı Çanakkale eposta gönderileri oluşturulacak” dedi.

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QM AWARDS 2019 Oylamada Son Hafta !

10’uncu yılını kutlayan QM Awards 2019 için ikinci tur oylama heyecanı tüm hızıyla sürüyor.  28 Kasım 2019 tarihinde başlayan QM Awards 2019 2. tur oylamasında artık son haftaya girildi. Oylama 12 Aralık 2019 Perşembe günü  son bulacak. Ödüller, 19.12.19 tarihinde HOTEL Su’da sahiplerine muhteşem bir tören ile takdim edilecek.

Anket Linki İçin Tıklayınız;

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.