CHAİNE DES ROTİSSEURS ÜYELERİ GALA YEMEĞİNDE BULUŞTU !

Güncel, Sektörel Haberler, slide 26 Ekim, 14:12'de eklendi

Chaine des Rotisseurs  üyeleri Türk, Fransız, Alman ve İtalyan mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu geleneksel yemekte bir araya geldi.

chaine-des-rotisseurs-amara-dolce-vita-gala-yemegi-davetliler-jpg

Gastronomi Sanatının ve servisinin gelişmesini amaçlayan Chaine Des Rotisseurs Derneği o gala yemeği Kemer Tekirova bölgesindeki Crystal Hotels ‘e bağlı hizmet veren  Amara Dolce Vita Luxury Hotel’de gerçekleştirildi.

Amara Dolce Vita Luxury Hotel, Dolce Vita Restaurant’ta düzenlenen ve yaklaşık 50  dernek üyesinin katıldığı gecede,  otelin ünlü aşçıları tarafından hazırlanan Türk, Fransız, Alman ve İtalyan mutfaklarının seçkin yemekleri muhteşem bir servisle misafirlere sunuldu. Fransız mutfağı deniz ürünleri çorbası, Türk mutfağından Somon Confit, Bıldırcın Sitrus, Granita, Kahve Soslu Sana Bonfilesi gibi birbirinden farklı lezzette yemek ve tatlılar ikram edildi.

Lezzet ve keyiflin bir arada yaşandığı gecede  konuşma yapan Chaine Des Rotisseurs Antalya Başkanı M.Nihat Tümkaya,  Amara Dolce Vita Luxury Hotel Genel Müdürü Tamer Önaldı’ya, yaptıkları mükemmel ev sahipliği nedeni ile teşekkür ederek derneğin bir plaketini sundu. Gecede ayrıca, Executive Chef Atilla Levent Erdem ve ekibine, İçecek Müdürü Servet Bulut’a ve Amara Hotels Genel Koordinatörü Korhan Alşan’a destekleri için teşekkür edildi.

chaine-des-rotisseurs-uyeleri-kokteylde-bulustu-jpg davetliler-yemek-oncesi-kokteylde-bol-bol-sohbet-ettiler-jpg yemek-oncesi-kokteylde-uyeler-bulustu-jpg yemekler-ile-birlilkte-sunulan-saraplarin-sunumu-tek-tek-yapildi-jpg

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.