CHP’Lİ BAŞKANDAN ”SALDA GÖLÜN’DE MİLLET BAHÇESİ”NE DESTEK

Sektörel Haberler 5 Şubat, 11:28'de eklendi

CHP’Lİ BAŞKANDAN ”SALDA GÖLÜ’NE MİLLET BAHÇESİ”NE DESTEK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Burdur’un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü’ne “Salda Millet Bahçesi yapacağız” açıklaması yapmıştı. Bu söylemini ilçenin CHP’li Belediye Başkanı Nuri Özbek de desteklediğini belirti.

 

Özbek, “Çok güzel bir yatırım olacağını düşünüyorum. Ben Avrupai bir şekle dönüşeceğini  inanıyorum. Bu projeyi destekliyorum” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum geçen haftaki Burdur programı kapsamında, Yeşilova ilçesindeki ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak bilinen Salda Gölü’nde incelemelerde bulundu. Bakan Kurum 300 bin metrekarelik  bir alanı kapsayacak ‘Salda Millet Bahçesi’ni oluşturcağız. Bu da bir ilk olacak” demişti. Projeyi Yeşilova Belediye Başkanı CHP’li Nuri Özbek de destekliyor.

‘ÇOK GÜZEL BİR YATIRIM OLACAK

Özbek konu ile ilgili açıklama yaptı. Salda Gölü etrafına millet bahçesi yapılmasını olumlu karşıladığını belirtti. Başkan Özbek, Yapılacak millet bahçesi Salda Gölü’ne çok şey kazandıracak. Projeyi görmeden birçok kişi karşı çıktı. Gördüğünüz gibi burada düzensizlik var. Millet bahçesi ile buralar düzene sokacak. Millet bahçesi Yeşilova turizmine katkı sağlar”  dedi.

 

İNKAY YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ, BAŞKAN OKAY ÇIKAN SEÇİLDİ

Yönetim Kurulu Başkanı Okay ÇIKAN, konu ile ilgili olarak açıklama yaptı. Türkiye Turizminin Gelişmesinde Antalya’nın yeri ve önemi büyük. Bu durumda Yatırımcıların, İşletme Yöneticilerinin, turizm sektörüne mal ve hizmet sunan tedarikçilerin, kamu sektörü mensupları ile tüm çalışanların katkıları büyük. Bölgemizdeki yüzlerce işletmede çalışan değerli İnsan Kaynakları Yöneticileri ve onların genç yardımcıları için de aynı özellik söz konusu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.