CONCORDE DE LUXE RESORT’ÜN YENİ GENEL MÜDÜRÜ GALİP TOPAL

Sektörel Haberler 15 Ocak, 13:26'de eklendi

CONCORDE DE LUXE RESORT’ÜN YENİ GENEL MÜDÜRÜ GALİP TOPAL

Concorde De Luxe Resort’ün genel müdürü Galip Topal oldu.

Galip Topal 2018 yılı Aralık ayının sonlarına doğru Anex Grubu’na bağlı ATG Hotels bünyesindeki Selectum Luxury Resort’ten ayrıldı. Concorde De Luxe Resort bünyesine genel müdür olarak dahil oldu.

Galip Topal, 2014 yılında Rixos Premium Belek’te genel müdür yardımcısı olarak çalışmıştı. Daha sonrasında Vera Hotels & Resorts ve Maxholiday Hotels’de genel müdürlük görevlerinde bulundu.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Galip Topal’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

TUI RUSSIA & CIS KAZAK PAZARINDA

TUI Russia & CIS, ITours ile stratejik ortaklık kurarak 2019 yılı için Kazak pazarındaki hedeflerini büyüttü. Itours Kazakistan’da tur operatörü olarak faaliyetlerine devam etmesinin yanında Kaztour markası ile de Almata, Astana , Çimkent ve Karaganda da direk müşteri satış ofisleri bulunmaktadır.

Itours ve TUI Russia & CIS 2019 yılında Kazakistan’ın 10 farklı şehirden, 30.000 kişi getirmeyi hedeflemektedirler. Ucuşlara nisan ayı sonunda başlanacaktır.

Ayrıca  TUI yine bu yıl ilk defa girdiği Baltık pazarından da 50.000 kişiye hizmet vermeyi planlamaktadır.

Son 3 yıldır %100 büyüyerek, 2018 yılında 550.000 yolcu getiren TUI Russia & CIS, 2019 yılında da %100 büyümeyi hedefleyerek Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Litvanya ve Estonya olmak üzere toplam 1 milyon yolcu kapasitesine ulaşmayı hedeflemektedir.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.