Continent Hotel Kahramanmaraş Mart’ta Açılıyor

kahramanmaras

Continent Hotel Kahramanmaraş Mart’ta Açılıyor

Continent Worldwide Hotels’in açılış hazırlıklarını sürdürdüğü “Continent Hotel Kahramanmaraş”, Mart ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Yapılan açıklamaya göre, iç dekorasyonda son aşamasına gelindi ve personel alım görüşmelerine başlandı.

kahramanmaras

Kardeşler Seramik Yönetim Kurulu Başkanı, bölgenin sevilen ve en saygın iş adamlarından olan Orhan Akkoyun’un yatırımcısı olduğu Continent Hotel Kahramanmaraş, şehrin en stratejik noktalarından olan Batı Çevre Yolu Bulvarı üzerinde bulunmakta ve şimdiden yoğun talep görmekte.

 

İş dünyasının beklentilerinin yanı sıra, bölgenin düğün ve kongre salonu ihtiyacını da karşılayacak olan otelde, toplam 80 oda, 300 kişilik toplantı odaları, 600 kişilik düğün salonu ve etkinlik alanı, en üst katında şehrin tüm manzarasına hakim bir restoran ve de coffee shop alanı bulunmakta.

 

Otelin Genel Müdürlüğünü üstlenen deneyimli otelci Ali Baysal: “Otelimiz çok stratejik bir noktada bulunmakta. Hava alanına 7 kilometre mesafedeyiz ve tesis, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Şimdiden yoğun ilgi gören otelimize erken rezervasyon almaya başladık. Aynı zamanda, otelimize personel alımı sürecini de başlattık. Kısa sürede otelimizin şehirdeki en çok talep gören otellerin içinde yerini alacağına inancımız tam” dedi.

 

Hava alanından ve Otobüs terminalinden ‘ücretsiz transfer’ servisi de olan otel, şehirde bu servisi misafirlerine ücretsiz veren az sayıda otellerden biri.

Aynı zamanda otel konum olarak, Piazza alış veriş merkezine 1.5 kilometre, Tarihi Kapalı Çarşı’ya 1.5 kilometre, Maraş Müzesine 1 kilometre, Kahramanmaraş kalesine 3 kilometre, Yedi Kuyular Kayak Merkezine ise 15 kilometre mesafede. Kardeşler Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Akkoyun “Tesisimizin şehre yeni bir değer katacağını şimdiden bilmenin gururunu yaşıyoruz. Continent Hotel Kahramanmaraş bölgede Continent markasının ilk tesisi ve devamının da bizden sonra kısa sürede geleceğine inancımız tam” dedi ve ekledi: “Bölgemiz aktiviteleri ve yiyecek kültürü olarak zengin bir bölge. Biz bu aktivitelerin de tanınması için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Her sene Uludaz Uğur Böceği festivalimiz var. Tekir’de yeşil alan ve doğa yürüyüşleri yapılır, yayla turizmimiz var. Afşin ilçemizde Yedi Uyurlar mağarası olarak da bilinen Eshab-ı Kehf Külliyesi’nin de görülmeye değer yerlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Acı biberimiz ve Dondurmamızı ise biliyorsunuz. Bu değerlerin de daha iyi tanıtılması için otelimizde farklı hizmetler, gezilere yardımımız da olacak…”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here