Coral Travel Kış Sezonu Programının Detayları Belli Oldu

Sektörel Haberler 26 Ekim, 13:45'de eklendi

Coral Travel Kış Sezonu Programının Detayları Belli Oldu

Tur operatörü Coral Travel, 2020/21 kış sezonu için uçuş ve tur programının detayları belli oldu.

Coral Travel Ticari Direktörü Ercüment Ünalan;  “Coral Travel, 2020/ 21 kış sezonu için farklı uçuş programları ile 6 ana destinasyona odaklanmayı planlıyor” şeklinde konuştu.

Coral

Coral’ın Antalya Planı

Coral Travel, kış sezonuna yönelik uçuş programında Kasım ayından itibaren Rusya’nın 10 şehrinden (Moskova, St. Petersburg, Kaliningrad, Kazan, Yekaterinburg, Novosibirsk, Rostov-on-Don, Samara, Perm, Ufa) Antalya’ya charter uçuşları gerçekleştirecek. Coral Travel, Antalya’da MAXX Royal, Rixos, Delphin, Sueno zincirlerinin yanı sıra Xanadu otellerinde tatil programları sunacak.

Kayak Merkezlerine Yönelik

2020/21 kış sezonunda Coral Travel, havayolu firması Royal Flight’ın Moskova’dan Kayseri, Erciyes’e, Moskova ve St. Petersburg’tan Erzurum’a düzenleyeceği charter uçuşlarıyla bu destinasyonlarda (Erciyes ve Palandöken) kayak tatili imkanı sunacak. Ayrıca  tur operatörü, kış programı kapsamında Kayseri ve Erzurum uçuşları için Rusya’nın üç kentinden daha uçuş düzenlemeyi planladığını açıkladı.

Coral Travel’dan Bir İlk

diğer yandan bu yıl ilk kez Türkiye’nin batısında yer alan Uludağ ve Kartalkaya’da da kayak tatilleri için paket turları sunacağını belirtti.

Coral Travel bu yıl ilk kez, Moskova’dan Royal Flight uçuşlarıyla İstanbul’a yönelik charter programını satışa sunacak.

25 Aralık 2020 tarihinde başlayacak İstanbul charter uçuşları 2021 baharına kadar devam edecek.. Uçuşlar, çarşamba ve cumartesi günleri haftada 2 kez yapılacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.