CORENDON AKDENİZ ACENTELERİYLE ANTALYA’DA

Sektörel Haberler 14 Şubat, 14:02'de eklendi

CORENDON AKDENİZ ACENTELERİYLE ANTALYA’DA

Corendon Turizm Grubu, Antalya ve çevre illerde faaliyet gösteren acenteleriyle özel bir akşam yemeğinde buluştu. Yemeğe, 70 acenteden 130 turizm profesyoneli katıldı.

2019 yılına başarılı bir giriş yapan Corendon Turizm Grubu, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Yıldıray Karaer ve şirket yöneticileri, 2019 planlarını aktarmak ve Corendon Airlines’ın Antalya çıkışlı uçuşlarını tanıtmak üzere Antalya ve çevre illerde faaliyet gösteren acenteleriyle özel bir yemekte buluştu.

Karaer, “Başarıyla kapattığımız 2018 sezonunun ardından hedeflerimizi büyüttük. Hollanda ve Belçika’da kendi tur operatörümüz ile yaptığımız operasyonlarımızla Türkiye destinasyonunda yüzde 51 ile pazar lideriyiz. Bu sene Amsterdam’da base edeceğimiz uçak sayısını 6’ya çıkararak operasyonumuzu büyütmeyi planlıyoruz. Türkiye dışındaki diğer 20 destinasyonumuz ile birlikte 2019’da toplamda 750 bin turiste ulaşmayı hedefliyoruz,” açıklamasında bulundu.

Karaer, grup şirketlerinden Corendon Airlines’ın hedefleri için;“2019 senesinde filomuzu yüzde 50 büyüterek toplam yolcu sayımızı 4 milyona çıkarmayı amaçlıyoruz. Hem base hem de ulaştığımız destinasyon sayısını arttırarak 2019’da da başta Almanya olmak üzere birçok ülkeden Antalya, İzmir, Mısır, İspanya, Yunanistan gibi turistik destinasyonlara düzenleyeceğimiz uçuşlar ile büyümeye devam edeceğiz. Özellikle 5 yıldır düzenli bir kapasite artışı ile yerimizi sağlamlaştırdığımız Almanya pazarındaki payımızı büyütmek için girişimlerimiz sürüyor. Köln’den sonra Münster ve Nürnberg’e de uçaklarımızı base ederek bu pazardaki ciddi oyuncular arasında yerimizi alacağız. Burada Akdeniz Bölgesi turizmcilerine başta Almanya olmak üzere Rusya ve Polonya gibi ülkelerden Antalya ve Gazipaşa’ya düzenlediğimiz uçuşlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla toplandık. Acentelerimizin ilgisinden çok memnunuz. Onların da desteğiyle güzel bir sezon geçireceğimizi düşünüyoruz.”

Gecede çekilişle 1 şanslı kişiye Corendon Havayolları Antalya-Almanya gidiş dönüş uçak bileti, 1 şanslı kişiye ise Corendon Village Hotel Amsterdam’da 2 gece konaklama hediye edildi.

Corendon Airlines’ın Antalya’ya gerçekleştireceği direkt uçuşların biletleri, Türkiye’deki seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin yanı sıra www.corendonairlines.com üzerinden satışa sunuluyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.