CORENDON HOLLANDA’DA OTELİN BAHÇESİNE KOYACAĞI UÇAK İÇİN BÜYÜK TRANSFER GERÇEKLEŞTİRDİ

Sektörel Haberler 9 Şubat, 12:54'de eklendi

CORENDON HOLLANDA’DA OTELİN BAHÇESİNE KOYACAĞI UÇAK İÇİN BÜYÜK TRANSFER  GERÇEKLEŞTİRDİ

Corendon markasına ait Boeing uçak için Hollanda’nın en işlek yolunda trafik kapatıldı. Corendon Turizm Grubu Kurucu  Atilay Uslu’nun otelin bahçesine koyacağı uçak için bazı sokak lamba direkleri ve otoyol korkulukları yerlerinden kaldırıldı.

Atilay Uslu’nun sahibi olduğu Hollanda ve Benelüks ülkelerindeki en büyük otelin bahçesine konulacak Boeing 747 tipi uçak otoyoldan geçti.

Dünyanın en büyük uçaklarından biri olan 170 ton ağırlığındaki Boeing 747 tipi uçağın, ülkenin işlek yollarından biri olan A9 otoyolundan geçişiyle transferin ikinci aşaması tamamlandığı bildirildi.

BÜYÜK BİR EKİP ÇALIŞMASI

Uçak, büyük bir ekip çalışması ve uzaktan kumanda ile yürütülen ağır nakliye aracı ile taşındı. Cumartesi gecesi sürecek çalışmayla son aşamayı tamamlanacak. Uçak pazar günü otelin bahçesinde yerleştirilecek.

TÜM HOLLANDA BASINI TAKİP ETTİ

Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği ve davetlinin izlediği uçağın transferi, salıyı çarşambaya bağlayan gece Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan başlamıştı. Ve ulaştığı Sloterweg yolunda iki gün kalmıştı.

Türk iş adamının otelin bahçesine koyacağı uçak otoyoldan geçti

Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi Şaban Dişli, uçağın otoyoldan geçişi öncesi oteldeki etkinliğe katılarak uzun süredir Hollanda’da yaşayan Afyonkarahisar doğumlu 51 yaşındaki Uslu’yu tebrik etti.

 

 

 

 

 

 

ALMANYA’DAKİ TÜRK TUR OPERATÖRÜ H & H İFLASINI TALEP ETTİ

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.