CRM TURİZM, OTELLERİ DİNAMİK TUTACAK BİR PAZARLAMA AĞI SUNUYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide, Turizm Röportajları 3 Eylül, 12:31'de eklendi

CRM Turizm, otelleri dinamik tutacak bir pazarlama ağı sunuyor.

CRM Turizm,  birlikte çalıştığı otel müşterilerine tek kuruş para harcatmıyor. Bir otelin internette var olmasıyla alakalı her türlü dökümanı, her türlü creative çalışmaları, web sitesini,  sosyal medya hesaplarının yönetilmesini, her türlü reklam çalışmasını yaparak bütün reklam harcamalarını da kendisi gerçekleştiren CRM Turizm,  birlikte çalıştığı otel müşterilerine tek kuruş para harcatmıyor. Sonrasında reklam çalışmaları sonucunda otele gelen çağrıları en profesyonel şekilde karşılayıp, bu çağrıları satışa dönüştürerek yaptığı satış üzerinden bir gelir elde eden CRM Turizm, otele turist kazandırıncaya kadar en ufak bir gelir elde etmiyor.

CRM Turizm’in otellere verdiği hizmetler arasında; müşterinin creatif dökümanlarını (fotoğraf, video) oluşturmak, web sitesini tasarlamak, sosyal medyasını yönetmek,  reklam görsel ve söylemlerini oluşturmak, reklam harcamalarını CRM’in kendi hesabından yapmak ve otel web sitesine trafik sağlamak yer alıyor. Ayrıca Call center hizmeti ile de tüm satış rezervasyon sürecini otelin kendi personeliymiş gibi yapan CRM Turizm, yalnızca rezervasyon satışları üzerinden aldığı komisyonla hizmetlerini gerçekleştiriyor.  CRM Turizm’in felsefesinde sonuç odaklı olmak yer alıyor ve oteller için çözüm ortağı olarak “para harcayarak değil para kazanarak markalaşma” sürecini yönetiyor.

CRM Turizm, performans odaklı hizmet veriyor

CRM Turizm, performans odaklı hizmet veren bir firma olarak dikkat çekiyor. CRM Turizm, temsil ettiği markaya yönelik yaptığı çalışmaları ile ölçülebilir verime dayanan başarı hizmeti sunuyor. Otel bünyesinde, otele özel ve kurduğu tamamen şeffaf yapı sayesinde marka bünyesinde ve markaya özel çözümler sunan CRM Turizm; sektör tabanlı profesyonel personel alt yapısı ile de hizmetlerini pekiştirmektedir. Buradaki en önemli konu; reklam maliyetlerinin bu operasyonda en büyük bütçeyi kapsamasıdır. Bu bütçe tamamen CRM Turizm tarafından karşılanıyor ve markaya yönelik harcanıyor. Ayrıca tesis bünyesinde ve özelinde kurulan yapı sayesinde tüm sistem gene tesis tarafından denetlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.! Para kazanarak markanıza yatırım yapılır.

CRM Turizm’in operasyonel süreçleri 4 adımdan oluşuyor

  • Reklam aşaması: Ücretsiz olarak verilen hizmetler; web sitesinin yenilenmesi. Dijital mecralarda (Google, Facebook, İnstagram, AdWords, GDN) mevcut durumun tespiti. SEO vb. optimizasyonların gerçekleştirilmesi. Kreatif çalışmaların yapılması ve onaya istinaden yayına alınması. İçerik yönetimi; Tesise ait video ve fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesi. Görsel, video vb. tüm reklam enstrümanlarının oluşturulması ve haftalık veya aylık feed planları ile hayata geçirilmesi.
  • Teknoloji yatırımı ise: CRM modülünün kurulumu. Santral sisteminin kurulumu. İletişim maliyetleri; Online rezervasyon ve kanal yönetim modülü. Personel tarafından kullanılacak olan pc – kulaklık vb. üst düzey ürünlerin sağlanması.
  • Satış süreçleri: Tesis için oluşturulmuş ve tesis bünyesinde çalışan özel satış ekibi kurulması ücretsiz olarak sağlanıyor. Lokalde hizmet veren personel sayesinde anlık aksiyon alabilme ve yönlendirme. Lokalde hizmet veren personel sayesinde yüksek aidiyete sahip personel oluşturma. Kurumsal olarak yazılı ve görsel iletişim kanallarının sağlanması (WhatsApp – Canlı Chat – Mail – Sosyal Medya Moderasyon)
  • Kalite ve raporlama: Tüm müşteri görüşmelerinin kaydedilmesi ücretsiz olarak hizmet veriliyor. Yapılan reklamlara ait alınan reaksiyonların haftalık ve aylık olarak reklam ve gelir bazlı raporlanması. Personel görüşmelerinin değerlendirilmesi ve günlük olarak denetlenmesi. Verim arttırıcı çalışmalar, öneriler ve önlemler ile alakalı sürekli iletişim.

Peki, siz nereden para kazanıyorsunuz?

İşte bu noktada CRM Turizm verdiği tüm hizmetlerin sonucunda bir satış elde ettiğinde, bu satış üzerinden bir komisyon alır. CRM Turizm’in tek amacı satış yapmak ve otele turist kazandırmaktır. Yani “harcattığı paranın üzerinden değil otele kazandırdığı paranın üzerinden bir hak ediş gerçekleştirir”.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.