DEMİRÖREN’DEN MESAJ: “ GOLFE SAHİP ÇIKALIM”

Sektörel Haberler 31 Temmuz, 09:51'de eklendi

Bodrum’da düzenlenen Sarum Diamond Bodrum Golf Cup turnuvasına Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de katıldı.

Bodrum Tenis ve Golf Kulubü’nde düzenlenen organizasyonda Demirören’in oğlu Erdoğan Demirören, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, eski Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk başta olmak üzere, 20’si kadın 97 sporcu yer aldı.

GOLFESAHİPÇIKALIM

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, basın mensuplarının sorularını yanıtladı, dünyanın önemli turizm  merkezlerinden biri olan Bodrum’da, golf tesislerinin bulunmasının kendisini sevindirdiğini söyledi. İlçenin öneminin golf tesislerine yapılan yatırımla daha da artacağını ifade eden Demirören, “Golf bana göre futboldan sonraki en güzel spor. Golfü desteklemek gerekiyor” dedi.

Sarum Diamond sahibi İsmail Erdoğan ise erkeklerde 3, kadınlarda ise 2  kategoride düzenlenen turnuvanın kadınlar kategorisindeki birincisinin ödülünün altın golf topu küpesi, erkekler kategorisindeki birincisinin de altın golf topu şeklinde kol düğmesi olduğunu söyledi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.