DESTINATION TURİSTİK TÜRKİYE MOTİVE YEMEĞİNDE BULUŞTU

Sektörel Haberler 10 Aralık, 12:16'de eklendi

DESTINATION TURİSTİK TÜRKİYE MOTİVE YEMEĞİNDE BULUŞTU

Kuruluşunun 4.ncü yılını geride bırakan, Alman DER Touristik Tour Operatörü’nün bir kuruluşu olan Destination Turistik Türkiye ekibi ve partnerleri , Antalya Akra Barut Hotel’de  bir gece düzenledi.

 

Destination TuristikTurkiye, 4.ncü yılını geride bıraktı. Alman DER Touristik Tour Operatörü’nün bir kuruluşu olan Destination Turistik Türkiye ekibi  doyasıya eğlendi. Gece Antalya Akra Barut Hotel’de   düzenlenen gecede bir araya geldiler.

Tüm davetliler ver Side- Alanya üyeleri gönüllerince eğlenip geçmiş sezonun yorgunluğunu attılar. Ege bölge ofislerinin de katılımıyla yaklaşık 150 çalışanın buluştuğu bu etkinlikte. Destination Turistik Ailesi Hakan Ketenci ve Ertan Sakallı yönetimindeki Destination Turistik ekibi, 2019 yılı hedeflerine motive ve kenetlenmiş halde 5. yıla girmenin mutluluğunu yaşadılar.

buluştu

 

 

 

 

İŞTE 2018’DE RUS TURİSTLERİN TATİL İÇİN TERCİH ETTİĞİ 10 ÜLKE

“Turstat” ajansı tarafından yayınlanan istatistiklere göre, “Ocak-Ekim aylarında Rus turistler Türkiye’ye 4 milyon 910 bin seyahat gerçekleştirdi. Abhazya’ya 3 milyon 620 bin, Finlandiya’ya 2 milyon 500 bin, Kazakistan’a 2 milyon 310 bin, Ukrayna’ya 1 milyon 790 bin, Çin’e 1 milyon 450 bin, Estonya’ya 1 milyon 340 bin, Gürcistan’a 979 bin, Almanya’ya 950 bin ve İtalya’ya 849 bin kişi seyahat etti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.