Diana, EasyJet Holidays İle Anlaştı

Sektörel Haberler 10 Ekim, 18:11'de eklendi

Diana, EasyJet Holidays İle Anlaştı

Yakın zamanda iflas eden Thomas Cook’un yıllardan beri Türkiye temsilciliğini yapan Diana Travel, ucuz havayolu şirketi Easy’in kurduğu “Easyjet Holidays” ile anlaştı.

holiday

Diana Travel uzun yıllardan beri Türkiye partneri olduğu Thomas Cook’un iflas etmesi üzerine hızlıca kendine yeni bir partner buldu. Hasan Tombul’un sahibi olduğu, başında oğlu Burak Tombul’un yer aldığı Diana Travel’in Thomas Cook’un iflasını açıklamasından önce Easyjet Holidays  ile görüşmeler yaptığı anlaşıldı. Varılan anlaşmanın önümüzdeki günlerde imzalanarak resmen ilan edileceği öğrenildi.

Easyjet Holidays’in 2020’de Türkiye hedefi 150 bin kişi

Diana’nın Türkiye temsilciliğini yapacağı Easyjet Holidays,  Easyjet tarafından iki yıl önce kuruldu. Easyjet TUI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Johan Lundgren’i transfer etmişti.Easyjet Holidays’in 2020’de Türkiye hedefi 150 bin kişi.

Diana Travel

Üç tarafını kuşatan denizi, adaları, dağları ve tarihi ile eşsiz bir coğrafyada konumlanan Türkiye, her yıl milyonlarca ziyaretçisini ağırlayan, vazgeçilmez bir tatil cennetidir. Dört mevsim ayrı güzelliğe bürünen bu eşsiz ülkede birçok medeniyet hüküm sürmüş ve her medeniyet, geriye kendine ait izler taşıyan yapılar bırakmıştır. Bu nedenle Türkiye önemli bir antik kent ülkesidir. Tüm bu güzellikler Türkiye’de tanıtılmayı ve keşfedilmeyi bekleyen önemli tatil duraklarıdır. Diana Travel yıllardır bu tanıtıma katkıda bulunan tecrübeli ve güvenilir bir seyahat acentesidir.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.