Divan Grubu Yeni Otelini Açtı

Sektörel Haberler 4 Nisan, 10:58'de eklendi

Divan Grubu Yeni Otelini Açtı

Divan Grubu’na ait, yeni otel Divan City Kayseri, misafirlerine kapılarını açtı.

 

Türk otelciliğinde önemli bir yeri olan Divan Grubu’nun Kayseri’deki yeni oteli Divan City Kayseri kapılarını açarak Divan Hotels zincirine dahil oldu.

Konaklamadan restorana, özel etkinliklerden toplantılara kadar birçok alternatif sunan tesiste toplam 121 oda bulunuyor. Divan City Kayseri Havalimanı’na yaklaşık 11km mesafede bulunuyor.  Şehir merkezi veya organize sanayi bölgesine yaklaşık 10 dakikada erişerek iş dünyasına kolay erişim sağlayabiliyorsunuz.

Divan City Kayseri’nin en büyüğü 126 m2 alana sahip etkinlik mekanları yemekli düzende 100, tiyatro düzeninde 120, kokteyl düzeninde ise fuaye ve terasla birlikte 250 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesine sahip. Bunun yanı sıra 15 kişiye kadar küçük gruplar için özel ve samimi mekân seçenekleri de sunuyor.

 

 

 

 

 

Divan Antalya Talya Oteli’nde Yeni Gelişme

Yeniden yapım çalışmaları duran Divan Antalya Talya Otel için yeni adım atıldı.

Divan Antalya Talya Otel’in mahkeme süreci nedeniyle yeniden yapım çalışmaları durmuştu. Konuyla ilgili yeni adım atıldı.

Hisselerinin yüzde 40’ı Koç Holding ve Koç Ailesine ait Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş (MARES)’ten konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama gerçekleşti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.