Double Tree by Hilton City Center Gao Club Açıldı

Sektörel Haberler 29 Temmuz, 17:18'de eklendi

Double Tree by Hilton City Center Gao Club Açıldı

Antalya kent merkezindeki Double Tree by Hilton City Center’ın teras katında, Uzakdoğu ve dünya mutfağı esintili Gao Club kapılarını açtı.

Double Tree by Hilton City Center Genel Müdürü Bülent Şenyurt, dünya genelinde 5 bine yakın tesisi bulunan Hilton Worldwide çatısı altında açıldıklarını  ifade etti. Tesis’te 1’i kral dairesi, 5’i süit, 10’u delüks, 18’i superior olmak üzere toplam 149 odası bulunduğunu ifade etti.

Bülent Şenyurt, “Antalya şehrinin Hilton’a, kuruluşunun 100. yılını kutlayan Hilton’un da Antalya’ya ihtiyaç duyuyor. Orijinal barlarımız ve restoranlarımızla şehre yepyeni bir yeme içme kültürü katacak.  Sweet Dreams Double Tree uyku deneyimini yaşayacağınız rahat yataklara sahip konforlu odalarımız bulunuyor. Ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanımızla şehrin en yeni ve en iddialı  oteli konumundayız. Double Tree by Hilton Antalya City Centre, terasında bulunan yüzme havuzlu Gao Club bulunuyor. Lobide ise, Sage Restaurant ve Ocean Bar ayrıca kapalı yüzme havuzuna ve son teknolojiyle donatılmış ekipmanlara sahip fitness salonuna sahip Buta Spa ile Antalya’nın yeni trendi.” dedi.

Terasta Keyifin Adı “Gao Club”

Şenyurt, “Terasda bulunan havuz başında bulunan harika bir konseptli bar Gao Club.  Şezlongunuzda kokteylinizi içebilirsiniz.  Havuz barımızda lezzetli pizzaların tadına bakacaksınız.Akşamları günün tüm yorgunluğunu unutturacak  muhteşem uzak doğu ve dünya mutfağından esintiler ruhunuza fısıldıyor.  DJ performans veya canlı müzik etkinliklerimizle eğlence doruklarda olacak.” dedi.

double tree (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas Cook 840 Milyon Dolarla Çinli Fosun’un

Thomas Cook 840 Milyon Dolarla Çinli Fosun’un

Çinli grup Fosun, Thomas Cook’un içinde bulunduğu mali sıkıntıyı aşması için hisselerin çoğunluğunu şirkete 840 Milyon Dolar’a aldı.

Fankhauser: Anlaşma Sağlandı

Thomas Cook CEO’su Peter Fankhauser Konuyla ilgili bilgi verdi. Fankhauser: “Borçları azaltmak ve finansal durumumuzu daha sürdürülebilir hale getirmek için çok sayıda seçeneği değerlendirdikten sonra, hissedarımız Fosun ve alacaklı bankalar tarafından önemli miktarda yeni para enjeksiyonu ile desteklenen bu operasyonla şirkette yeniden yapılanmaya yolundayız.” şeklinde konuştu.

Fankhauser Fosun ile geçen yıl Haziran ayından beri yapılan görüşmelerin olumlu yönde sonuçlanarak anlaşmaya varıldığını belirtti. Bu anlaşma Çinli Fosun, Thomas Cook’un tur operotörlüğü bölümü, seyahat acenteleri ve otellerde çoğunluk hisselerinin yeni sahibi oldu.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.