DRV, KUŞADASI’NDAN VAZGEÇTİ, ANTALYA’YI MI SEÇTİ?

Güncel, Sektörel Haberler, slide 11 Ekim, 10:05'de eklendi

Başkan Menderes Türel’in “Antalya sürpriz bir organizasyonu almak üzere” açıklaması bu organizasyonun DRV Kongresi mi olduğu sorusunu gündeme getirdi.

menderes-turel-mesaj

 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in “Antalya sürpriz bir organizasyonu almak üzere” açıklaması turizm sektöründe merak uyandırdı. 27-29 Ekim 2016 tarihleri arasında Kuşadası’nda yapılacak Alman Seyahat Birliği (DRV) Genel Kurulu’nun iptalinin şokunun üzerinden çok geçmeden böyle bir açıklama gelmesi “DRV, Kuşadası’ndan vazgeçti, Antalya’yı mı seçti?” sorusunu gündeme getirdi. 


Antalya’nın 2019 yılında sürpriz bir organizasyona ev sahipliği yapmaya çok yakın olduğunu açıklayan Türel, organizasyonun ne olduğuna dair ise bilgi vermekten kaçındı. Sabah gazetesinden Dilek Güngör’e konuşan Türel, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Artık Antalya’ya ‘Zirveler Şehri’ diyoruz. 2019’da düzenlenecek önemli bir organizasyonu da Antalya almak üzere. Kesinleşmediği için açıklayamıyoruz. Güvenlik açısından Antalya, Paris veya Brüksel gibi şehirlerden daha önde çıkıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ SOSYAL MEDYADA GÖREN ORAYA GİDİYOR

İŞTE ERKEK MAYOSUNUN 100 YILLIK DEĞİŞİMİ

TURİZMCİLERDEN ANTALYASPOR’A TAM DESTEK SÖZÜ

MITT MOSKOVA FUARI BAŞLADI 

 İŞTE ÖLÜM OTELİNDEN İLGİNÇ KARELER

TUI’NİN TÜRKİYE SATIŞLARINDA ÜÇ HANELİ ARTIŞ YAŞANIYOR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.