Dünya Devi TrustYou Artık Türkiye’de

Sektörel Haberler 9 Temmuz, 11:25'de eklendi

Dünya Devi TrustYou Artık Türkiye’de

TrustYou, otel yorumları analizi ve raporlamaları üzerine çözümler sunuyor. Global pazarda sektörünün lider firması TrustYou, Türkiye temsilciliği konusunda San TSG ile yetkili dağıtıcılık anlaşmasına imza attı.

Erol T+-rk Paximum-3

TrustYou sistemi Avrupa’da ve ABD’de en yaygın kullanılan otel yorum analiz sistemi durumunda. 700.000 otelin Google başta olmak üzere Tripadvisor, Holidaycheck, sosyal platformlar ve otelin adı geçen her yerde yoruma değer bilgilerini sentezliyor. Ve bir analiz ve yönetim paneli sağlıyor. Otellerin online mecrada ne durumda olduklarını rakipleri ile de kıyaslayarak gösteriyor.  TrustYou; Türkiye otellerine, San Tourism Software Group sayesinde teknoloji ve otel portföyüne hakim profesyoneller tarafından pazarlanacak.

trustyou-office

San TSG 26 yıldır Türkiye’de incoming acentelerin hemen hepsinin kullandığı Sejour yazılımının mimarı durumunda. Seyahat sektörüne yönelik teknolojik çözümler üretiyor. Bu anlaşma sayesinde TrustYou, San TSG iştirakleri arasında olan Türkiye’nin en büyük otel tedarikçilerinden biri olan Paximum’un otel portföyüne de direk ulaşabilecek. Böylece Paximum sistemindeki otellerin müşteri yorumları da TrustYou tarafından, tüm dünyada tüketicilere gösterilmiş olacak.

SAN Logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Turizm Ajansı” Bugün Meclis’te

“Turizm Ajansı” Bugün Meclis’te

Turizmin gündemindeki ‘Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’ kurulmasına yönelik 11 maddelik kanun teklifi TBMM Genel Kurulu’nda bugün görüşülecek.

TBMM Genel Kurulu bugün (9 Temmuz Salı) saat 15.00’te toplanacak. Genel Kurul’da ‘Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’ kurulmasına yönelik 11 maddelik kanun teklifi görüşülecek. Kanun teklifiyle ilgili turizmcilerin sunduğu önerilerin dikkate alınıp alınmadığı da bugün belli olacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.