Dünya’da Bir İlk! Tüm Otellerde Ücretsiz Bisiklet Hizmeti

Sektörel Haberler 17 Temmuz, 11:31'de eklendi

Dünya’da Bir İlk! Tüm Otellerde Ücretsiz Bisiklet Hizmeti

Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Corelli Bisikletleri ve Eskişehir Turizm Birliği tarafından koordine edilen “Eskişehir’de bulunan bütün otellerde ücretsiz bisiklet hizmeti projesi” dünya üzerinde ilk defa bir şehir hareketi olarak kayıtlara geçti.

eskisehir bisiklet

Bu özelliği ile Eskişehir dünya şehirleri arasında turizm alanında fark yaratacak, şehre gelen insanların spor yapması teşvik edilecek, hava ve trafik kirliliği oluşmayacak.

eskisehir bisiklet

Şehre Gelen Misafirler Şehri Özgürce Gezebilecek

Projenin sahibi Eskişehir Turizm Birliği Oteller konseyi Başkanı ve Madame Tadia Otel Genel Müdürü Deniz Demir yaptığı açıklamada:

“Yıllardır Eskişehir ve birçok şehirde turizm alanında çalışmalar yapmaktayım. Böyle bir projeyi küçük ölçekli olarak yönettiğim otellerde hayata geçirmiştim. Ancak hep hayalim olan bütün bir şehrin otellerini böyle bir hizmetle donatmaktı. Bu aşamada Corelli Bisikletleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Korkmaz ve Satış Koordinatörleri Uğur Kül beyefendi ile yoğun görüşmeler gerçekleştirdik. Eskişehir Ticaret Odası Başkanımız Sayın Metin Güler Bey projenin her aşamasında bizlere destek oldu. Ve projeyi sahipsiz bırakmadı. En büyük desteklerden bir tanesi olan bisikletlerin bakımları ve her yıl kullanıma hazır bulundurulması işini Tepebaşı Belediye Başkanımız değerli büyüğüm Ahmet Ataç’ın destekleri ile aştık.”

“Bu proje; şehir turizmini dünya turizm pastasında ön plana çıkartacak bir proje olup, ortak akıl ve ortak paydada şehre faydalı olmak isteyen herkesin projesi oldu. Yanımızda duran bizlere destek olan Başkanlarımıza sonsuz teşekkürler” ifadelerine yer verdi.

eskisehir bisiklet

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.