DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GRUP TURİZM AKTÖRLERİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 10 Mart, 12:41'de eklendi

Dünyada yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir paya sahip olan MICE ve Düğün organizasyonlarında lider isimler, IMWF ile Antalya’da buluşuyor!

28 Mayıs-1 Haziran 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek International MICE & Wedding Forum’a (IMWF) 70 ülkeden 450’nin üzerinde acente ve bu acentelerle görüşmeye gelen, 200’ün üzerinde , otel, havayolu şirketi ve sektör tedarikçisi, karar vericisi ya da yöneticisi katılacak.

 

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek IMWF, Belek Turizm Merkezi’ndeki Titanic Deluxe Golf Belek otelde düzenlenecek.

 

Dünyada yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir pazarı yöneten Düğün ve MICE’ın(toplantı, teşvik gezisi, kongre/konferans ve etkinlik)  en iyilerini buluşturacak 3.IMWF’da, 150 milyar dolarlık bütçeye ulaşan Hindistan misafir ülkelerin başında yer alacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen yıl Hindistan’a yaptığı ziyarette Hint düğünlerinin Türkiye’de yapılmasıyla ilgili beklentilerini açıklamasının ardından bu pazara olan ilgi büyük bir ivme kazandı.

 

International MICE & Wedding Forum’un (IMWF) Yönetici Ortağı  Necip Fuat Ersoy, IMWF’in kısa sürede önemli bir marka haline dönüştüğünü vurguladı. Necip Fuat Ersoy, bu organizasyonla hem Türkiye’nin hem de Antalya’nın tanıtımına büyük katkı sağlamanın yanı sıra Antalya turizminin alternatif arayışlarına da noktasal çözümler sunduklarını söyledi.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.