Ebel : “Bugünün Gençleri Yarının Orta Yaş Segmenti!”

Sektörel Haberler 19 Ekim, 09:45'de eklendi

Ebel : “Bugünün Gençleri Yarının Orta Yaş Segmenti!”

TUI Almanya CEO’su Sebastian Ebel ile Gm Dergi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral, keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Ebel, Türk Turizmi hakkında otelcilere ve sektör profesyonellerine önerilerde bulundu.

 

Gençlerde Şehir Turizmi Çok Önemli”

Ebel, bugünün gençlerinin yarının orta yaş segmenti olacağını dile getirdi. Ebel, ayrıca gençler için değerlendirmenin bu yönle de ele alınması gerektiğini cümlesinde vurguladı. Ebel, “Mayorka gibi 2 saat mesafede seçenekler var. Türkiye için3.5 saate ihtiyacınız var. Haftasonu tatili için veya 2-3 günlük bir tatil için zamanınız varsa uçuş süreleri tabii önemli” dedi. Gençler için şehir turizminin çok önemli olduğunu vurgulan Ebel şöyle devam etti: “İstanbul burada önemli bir rol üstlenebilir, gençleri İstanbul’a kazandırmak daha kolay olabilir.” Ebel, Magic Life gibi club tatillerinin de gençler için önemli olduğunun altını çizdi. Ebel : “Burada bence önemli olan, ne istediğiniz ve onu nasıl alabileceğiniz” dedi.

İstanbul Çok Çekici Bir Şehir”

İstanbul’un çok çekici bir şehir olduğunu söyleyen Ebel, ilgi çekici başka şehirlerimizin olduğunu da ifade etti. Ebel şöyle devam etti : “Ancak Almanya’da Türk Rivierası, sahil şeridiniz ve İstanbul tanınıyor. İstanbul’dan sonra ilgi çekici diğer şehirler hangileri,  bunu tespit ederek sunmak gerekir.”

Türk Turizminde Büyümek İstiyoruz”

Ebel, “Biz Türkiye de büyümek istiyoruz. İstikrarlı ortaklıklarla büyümek istiyoruz” dedi. Ebel, bunun için de  uçak kapasitelerini de devreye sokacaklarını açıkladı. Ebel şöyle devam etti : “Özellikle zor zamanlarda gerekli dayanışma için temel gereksinimler bulunmakta ve bu noktada yanınızda olmak istiyoruz.  Bunu başarabilirsek çok mutlu olurum.”

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.