Ela Quality’de Ödül Geleneği, Yeni Normalde De Değişmedi

değişmedi

Ela Quality’de Ödül Geleneği, Yeni Normalde De Değişmedi

Açılışından bugüne her sezonu uluslararası memnuniyet ödülleri ile kapatan Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek. Otel yeni normalde de bu geleneğini sürdürdü. Ela Quality Resort Belek, 2020 yılı yaz sezonunu; misafirlerinden aldığı yüksek puanlarla Hotels.com All Inclusive, ETS Misafir Memnuniyeti, Tripadvisor Traveller’s Choice ödüllerine ek olarak, hazırlamış olduğu tanıtım filmleriyle de The Golden City Gate Always Energetic ve Always Delicious ödüllerine layık görüldü.

değişmedi

Misafirlerimiz Çok Memnun

Ela Quality Resort Belek Genel Müdür Yardımcısı Emre Tatar,  Pandemi nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin artık izole tatil yapmak istediğini belirtti.  Tatar, “Tesisimizin sahip olduğu geniş alan sayesinde misafirlerimiz, sosyal mesafe konusunda sorun yaşamadan açık havada güzel vakitler geçirdiler. Özellikle çocuklu ailelerin yoğun talep gösterdiği müstakil göl evlerimizde de, misafirlerimiz otele giriş yaptıktan sonra lobi, merdiven, koridor, asansör gibi ortak alanları kullanmaksızın tatillerini yaptı. Sezona her dönem olduğu gibi yine çok iyi hazırlanmıştık. Memnun ayrılan misafirlerimizin değerlendirmeleri sonrasında aldığımız ödüller de bizim için ayrı bir gurur kaynağı”dedi.

emre tatar

Традиция награждения в Ela Quality, новая норма не изменилась

Ela Quality Resort Belek, самый популярный семейный отель для отдыха с детьми в Средиземноморском регионе, с момента своего открытия закрывает каждый сезон международными наградами за удовлетворённость. Отель продолжил эту традицию. Ela Quality Resort Belek за летний сезон 2020: В дополнение к наградам Hotels.com All Inclusive, ETS Guest Satisfaction, Tripadvisor Traveller’s Choice и наградам Golden City Gate Always Energetic и Always Delicious за рекламные фильмы. Наши гости очень довольны

Заместитель генерального директора Ela Quality Resort Belek Эмре Татар заявил, что из-за пандемии местные и иностранные туристы теперь хотят изолированно отдыхать. Татар сказал: «Благодаря большой площади нашего заведения наши гости хорошо проводили время на свежем воздухе без каких-либо проблем с социальной дистанцией. Особенно в наших отдельно стоящих домиках у озера, где особенно востребованы семьи с детьми, наши гости отдыхали после входа в отель, не используя места общего пользования, такие как вестибюль, лестницы, коридоры, лифты. Мы были очень хорошо подготовлены к сезону, как и к любому сезону. Награды, полученные нами после оценок довольных гостей, – ещё один предмет нашей гордости.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here