Faaliyetlere Devam Oyu Geldi

Sektörel Haberler 14 Mart, 13:18'de eklendi

Faaliyetlere Devam Oyu Geldi

 İflasına karar verilmişti Pamukkale Turizm’in. Güncel bilgilere göre; şirket için önemli bir açıklama geldi. Köklü firmanın alacaklıları; “ Şirket için yola devam” dedi.

Şirketin iflas kararına yönelik yapılan itiraz ise istinaf mahkemesinde…

Hürriyet’ten Dinçer Gökçe’nin Pamukkale Turizm için verilen iflas kararının ardından, 1. Alacaklılar Toplantısı gerçekleşti. Alacaklıların yüzde 83’ü şirketin faaliyetlerine devam etmesi yönünde oy verdi.

Alacaklıların yüzde 83’ü faaliyete devam yönünde oy verdiği görülürken yüzde 12’sinin ise çekimser  kaldığı belirtildi.

 

 

 

 

 

Bir Taraf Kazanırken Diğer Taraf Kaybedemez

Dün başlatmış olduğumuz, acente ve otel savaşları serisinin (turizmcilerin Game Of Thrones’u dediğimiz serinin) bugün ikincisini yayınlıyoruz.

 

BİR TARAF KAZANIRKEN DİĞER TARAF KAYBEDEMEZ

Von Hotels Satış Pazarlama Direktörü Filiz Haşap pazarların durumunu özetleyerek, kötü ve iyi sezonlardaki acente ve otel ilişkileri hakkında “Bir taraf kazanırken diğeri kaybetsin” şeklinde bir mantık kabul edilemez. Herkes kazansın ve herkes birbirine destek olsun”  yorumunu yaptı.

Avrupa pazarındaki artışla ilgili yüzde 100’e varan artışlar size nasıl yansıyor?

Uzun yıllardır ağırlıklı pazarımız Avrupa pazarı olduğu için bizi bu durum oldukça sevindirdi ve gayet güzel ilerliyor. Ancak son 3 yıla baktığımızda Avrupa pazarında pax üretemeyen birçok tesis olmuştu. Bu yıl her şey yolunda.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.