FİRUZ BAĞLIKAYA’DAN SERT SÖZLER

Sektörel Haberler 10 Ocak, 13:32'de eklendi

FİRUZ BAĞLIKAYA’DAN SERT SÖZLER

TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği toplantıda konuşan Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB’dan menfaat edinmeye çalışanları oldukça sert sözlerle eleştirdi.

TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği 2019’un ilk acentalar buluşması Küçükyalı Elite World Hotel’de gerçekleşti. 300’ün üzerinde seyahat acenta temsilcisi bir araya geldi.  TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, 1618 sayılı yasanın değiştirilmesiyle ilgili yürütülen hazırlık çalışmaları hakkında konuştu. Yeni yasa çalışmasında aidatlarla ilgili düzenleme yapıldığını dile getirdi.

2018 yılının turizmciler için iyi geçtiğini söyleyen Firuz Bağlıkaya, 2019 turizm yılı için de acenta sahiplerine başarılar diledi.

Kimseyi Kişisel Hedef Haline Getirmedik”

Firuz Bağlıkaya, kurum içinden menfaat elde etmeye çalışanlara sert sözler söyledi. TÜRSAB, tarihinin en şefkatli ve hoşgörülü dönemini yaşadığını dile getirdi.  Kendilerine muhalif olanlara hizmette ve saygıda kusur etmediklerini, muhalefeti demokrasinin gereği olarak gördüklerini belirtti.

Hiç kimseyi kişisel hedef haline getirmediklerine de değinen Bağlıkaya, ihanet içinde olanların ve içimizde yuvalanarak, palazlanmaya çalışanların da farkındayız, dedi. Konuşmasını, ilk seçimde onları ait oldukları yerlere göndereceğiz sözleriyle bitirdi.

 

 

 

MURAT TOKTAŞ’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

MURAT TOKTAŞ’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1971’den bu yana “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kutlanmaktadır. KATİD Yönetim Kurulu Başkanı, TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Murat Toktaş da basın mensuplarının önemli gününü kutladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.