FTI, Alman Seyahat Acenteleri Bodrum’da Buluşturdu

Sektörel Haberler 21 Mayıs, 09:23'de eklendi

FTI, Alman Seyahat Acenteleri Bodrum’da Buluşturdu

Almanya’nın farklı şehirlerinden 128 acente sahibi ve üst düzey yöneticisi Bodrum’da buluştu.

fti (1)

Meeting Point Turkey ve MP Hotels’in davetlisi olarak Bodrum’a gelen Alman misafirler Bodrum’da tarihi yerleri gezip mavi yolculuk yaptı.

Bodrum’un tanıtımı için düzenlenen organizasyonun son gününde düzenlenen yemeğe Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ta katıldı. Alman misafirlerle yakından ilgilendi. Başkan Aras burada yaptığı konuşmada, acente sahibi ve üst düzey yöneticilerini her zaman Bodrum’da görmek istediklerini belirtti. “Sizlerin destekleriyle daha çok Alman misafirimizi Bodrum’da görmek istiyoruz. Bodrumumuz doğal güzelliklerinin yanı sıra binlerce yıllık tarihi ve kültürel değerleriyle de tanıtılmalı. Biz Bodrum Belediyesi olarak her zaman sizlere destek vermeye hazırız.” şeklinde konuştu.

fti (2)

Geceye FTI Group Turkiye ve Kıbrıs Direktörü Hicabi Ayhan, FTI Group Ege Direktörü Julia Sobczyk, Meeting Point Türkiye Operasyon Müdürü  Onur Özer, Meeting Point Türkiye Ege Direktörü Orhan Kangül ve Meeting PointTürkiye Bodrum kontrat Müdürü Hakan Alim katıldı. Gecede, Başkan Aras’a Hicabi Ayhan tarafından Türkgücü Ataspor forması hediye olarak verildi.

fti (3)

FTI Group yetkilileri Bodrum’a 140 bin yolcu hedefini gerçekleştirmek için çalışmalarını çok yönlü olarak sürdürdüklerini bir kez daha yineledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.