FUAT FESİH DEMİR, INFINITY BY YELKEN HOTEL’İN GENEL MÜDÜRÜ OLDU

Sektörel Haberler 4 Ocak, 14:19'de eklendi

Fuat Fesih Demir, Infınıty By Yelken Hotel’in Genel Müdürü Oldu.

Kuşadası’nda yeni faaliyette geçecek olan , 5 Yıldızlı High Class Concept’i ile INFINITY BY YELKEN HOTEL’in genel müdürlüğü görevine başladı. Fuat Fesih Demir, sosyal medya hesaplarından değişiklikle ilgili bilgileri turizm sektörüyle paylaştı.

Değerli turizmci önümüzdeki sezonda bilgi ve deneyimlerini INFINITY BY YELKEN HOTEL ile paylaşacak.

İşte Fuat Fesih Demir’in yeni göreviyle ilgili yaptığı yazılı açıklama…

Fuat Fesih Demir ; “Kuşadası’nda yeni faaliyette geçecek olan , 5 Yıldızlı High Class Concept’i ile INFINITY BY YELKEN HOTEL’in genel müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. UFBA Gurup Bünyesinde , Ankara HİLTON Garden in hotel , Bodrum’da Mandalin Hotel ve Yelken Hotelle birlikte Toplamda 4 Hotel bulunmakta. Ekip olarak mesai arkadaşlarımla birlikte başarılı bir sezona imza atacağız. Herkese güzel sezonlar dilerim” dedi.

Biz  de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Fuat Fesih Demir’e yeni görevinde başarılar diliyoruz…

 

 

 

 

 

 

 

CÜNTAY, SEKTÖRÜN SESSİZ KALDIĞI KONULARI GÜNDEME GETİRDİ

 

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) İstanbul  Yürütme Kurulu Başkanı ve Öğretim Görevlisi Muhammet Cüntay, Bloomberg HT’ye sektörün sessiz kaldığı konularda bazı açıklamalarda bulundu.

Cüntay; Sözlerine turizm sektörünün ekonomik büyümeye katkısı ve dış ticaret açığını karşılanması noktasında ülkenin en önemli sektörü olduğunu ifade ederek başladı. Cüntay; “Sektörümüzün  ekonomik büyümeye katkısı son verilere göre % 4,3. Dış ticaret açığını kapatma oranı da son 5 yılda ortalama % 35-40 civarında olduğunu hatırlattı. Bu oranları analiz edersek dünya sıralamasında üst sıralarda olduğumuzu bir çok turizm ülkesini de geride bıraktığımızı  görebiliyoruz” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.