Gençler İçin Keyifli Bir Tatil Rotası: Norveç Fiyortları

Sektörel Haberler 20 Mayıs, 15:15'de eklendi

Gençler İçin Keyifli Bir Tatil Rotası :Norveç Fiyortları

Yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte artık birçok arkadaş ortamında aynı konu konuşulmaya başlandı.

mcs cruise

Sıra dışı bir tatil yapmak isteyen gençler için, bu yaz anılarını unutulmaz kılabilecekleri cruise rotası tavsiyemize kulak kabartmakta fayda var! Önerimiz;  muhteşem manzaraları ile Norveç fiyortları.

Norveç Fiyortları’na Yolculuk

Dünyanın en güzel fiyortlarına ev sahipliği yapan Norveç’i keşfetmek için en güzel zaman yaz mevsimi. Sıcaklığın arttığı,  şelalelerin çağladığı yaz mevsiminde Norveç fiyortlarını denizden görmek hatta odanın penceresinden izlemek için düzenlenen gemi turları İstanbul’dan uçuş ile başlıyor. Uçağın Amsterdam ya da Kopenhag gibi kuzey şehirlerinden birine inmesinin ardından büyülü yolculuk başlıyor.

norvec

Cruise Gemilerinde Üst Düzey Eğlence

Cruise gemileri bir ulaşım aracından çok daha fazlasını sunuyor. Tüm yolculuk boyunca gençler ve kendisini genç hisseden nesil için de unutulmaz bir eğlence vadediyor. Yüz metrenin üzerindeki boyutlardaki cruise gemilerinde açık havuzlar, rengarenk aquaparklar-su oyunları, gemininin üzerinde uçuyormuş havası veren zipline, yüzlerce metre yükseklere çıkılmasını sağlayan devasa kabinler, geminin etrafında yer alan cam yürüyüş alanları, spor salonları, golf ve basketbol oyun sahası, tırmanma duvarları, dalga havuzları, birçok ülkenin mutfağından en iyi lezzetleri sunan restoranlar, animasyonlar ve daha fazlası bu gemilerde tatil yapmanın en keyifli sebepleri arasında.. Sabahtan akşama kadar göz alıcı bir doğa içerisinde Norveç fiyortlarını keşfederken, geri kalan tüm zamanlarda ise gemide arkadaşlarla tadına doyulmaz bir eğlence yaşamak mümkün.

eglence

Dolayısıyla bu devasa gemilerde, gençler hem arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirebiliyor, hem de birbirinden farklı etkinlik alanlarında özgürce istediklerinizi yapabiliyor. Yoruldukları anlarda odalarına kaçabilecek kadar yakın ya da eğlenmek istediklerinde birçok aktiviteye en fazla 10 dakikada ulaşabilecek mesafede olunabiliyor.

Dünyanın En İyi Tren Yolculuğu: Flamsbana

Gençler için bu turu önermemizin bir sebebi daha var; Flamsbana Tren seyahati. Dünyanın en iyi 10 tren yolculuğu arasında yer alan Flamsbana tren yolculuğu için Flaam kasabasında gemi limana yanaştığında, gemiden iniliyor.  Hemen merkezde yer alan tren durağından Bergen’e doğru giden trene binilerek doğa içinde müthiş bir tren yolculuğu başlıyor. Gençler gemi seyahatlerine renk katan bu tren yolculuğunda arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirirken, en dik yamaçlardan yukarı doğru çıkıp eşsiz doğa manzaralarının tadını çıkarıyorlar.Yemyeşil ormanlar, ahşap evler, Kjosfossen Şelalesi ve tertemiz, bol oksijenli bir doğa ise bu gezinin en güzel artıları olarak öne çıkıyor. Detaylı bilgi ve gençler için Cruise seyahatleri için, Cruise turları arama motoru CruisePlanet.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, dünyanın değişik coğrafyalarındaki 35 gemi firması arasından eğlence anlayışınıza en uygun olanlarını kolayca keşfedebilirsiniz.

Norveç fiyortları için birçok seçeneği ve birbirinden farklı eğlence özelliklerine sahip gemileri cruiseplanet.com.tr sitesinden inceleyip, fiyat kıyaslaması da yaparak arkadaş grupları ile birlikte en uygun gemi tatilini de satın almak mümkün.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.