Granada Luxury Belek  Tomorrowland Sahnesinde Berkay’ı Ağırlayacak

Sektörel Haberler 16 Eylül, 15:43'de eklendi

Granada Luxury Belek  Tomorrowland Sahnesinde Berkay’ı Ağırlayacak

Granada Luxury Belek, Akdeniz’de fark yaratan tesis özellikleri ve büyük ve iddialı organizasyonlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Granada Luxury Belek, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan tesis, yine çok konuşulacak bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

berkay

Berkay Tomorrowland Sahnesinde

Antalya’nın en büyük şov merkezi olan ve Granada Luxury Belek’te yer alan Tomorrowland Gösteri Merkezi’nde 17 Eylül Perşembe akşamı  dillerden düşmeyen şarkıların popüler yorumcusu Berkay, tam bir müzik ziyafetiyle hayranlarının karşısında olacak.  En sevilen şarkılarıyla muhteşem bir performansa imza atacak olan sanatçı, büyüleyici Akdeniz atmosferini  yıldız ışığıyla aydınlatacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Enis Özsinan; “Granada Luxury Belek Olarak Çok Daha Fazla Önlem Aldık”

Granada Luxury Belek Covid-19 kapsamında bakanlık tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda tüm tedbirleri uyguladıklarını çok daha fazla önlem aldıklarını açıkladı.

Granada Luxury Belek Genel Müdürü Enis Özsinan yaptığı açıklamada; “Tüm sektörleri özellikle turizmi etkileyen Covid-19 salgınında misafirlerimizi ve çalışanlarımızı korumak adına bakanlıklardan gelen yönergeler doğrultusunda, misafirlerimizin rahatı ve güvenliği için yasal gereklilikleri eksiksiz yerine getirerek Bureau Veritas firmasından ‘Güvenli Turizm Sertifkası’ aldık. belirlenen yasal şartlara ek önlemler ekledik. Haziran ayı itibariyle otelimizi açtık tüm pandemi süreci uygulamalarını yasal şartları takip ederek ve yaşayarak güncelledik.

Odalar 12 Saat Boş Kalıyor

Misafir odalarında bulunan teması artırabilecek malzemeleri kullanımdan kaldırdık, odalarımızı sadeleştirdik. Misafirlerimizin sağlığını korumak için kapalı alan aktivite ve etkinliklerini süreç bitene kadar yapmama kararı aldık. Misafir odalarını check-out sonrası dezenfekte edip 12 saat boş bırakarak ‘odanız sizin için dezenfekte edilmiştir’ etiketi yapıştırıyoruz.
Şezlongları her misafir kullanımı sonrası dezenfekte ediyoruz ve misafirlerimizin yaptığımız uygulamalardan haberdar olması, kendilerini konforlu, güvenli ve rahat hissetmeleri için ‘sağlığınız için dezenfekte edilmiştir’ yazısı asıyoruz. Otel içerisine günlük misafir veya personel ziyaretçisi, tedarikçi firma kabulü yapmıyoruz. Tesis içerisinde 24 saat ambulans bulunduruyoruz.
Misafirlerimizin yanında personellerimize ve personellerimizin yaşam alanlarına önem veriyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.