İç Pazardan İzmir Otelciliğine Yeni Konsept

Sektörel Haberler 11 Nisan, 11:43'de eklendi

İç Pazardan İzmir Otelciliğine Yeni Konsept

Four Point By Sheraton İzmir Genel Müdürü Bülent Süzer ile İzmir Şehir Otelciliği ve değişen trendleri konuşma fırsatı bulduk.

 

İzmir’in turist profilindeki son yıllarda yaşanan değişiklikleri bizlerle paylaşır mısınız?

İzmir 2018 yılında güzel bir sezon yaşadı ve 2019 yılına da güzel başladı. İzmir, son yıllarda Orta Doğulu turistlerin ilgi odağı olmaya başladı.  Orta Doğu turisti İstanbul ve Bursa dışında alternatif arıyordu ve İzmir’i keşfetti. İzmir’in yaşam tarzını merak edip gelen Orta Doğu misafirlerimiz var. Orta Doğu’dan şehrimize uçuşların artığını görmekteyiz. Bu durumun İzmir ve çevresine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

Şehir otelciliğinde konsept değişikliği olduğunu biliyoruz. Artık iç misafirler şehir otellerinde kalıyor, tatil yörelerine bu noktadan gidiyorlar, size bu durumun yansımaları nedir?

Evet, son yıllarda artışını gözlemlediğimiz bir durum bu.  İç Pazar misafirimiz sahillerdeki resort oteller dolduğu zaman yer bulamadıklarında bizi tercih etmeye başladılar. Şehirdeki bir otelde kalıp diğer turizm destinasyonlarına buradan giden tatilcilerimizin sayısı oldukça arttı. Ulaşım oldukça rahat,bu da turizm destinasyonlarına misafirler için büyük avantaj sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Granada Luxury Ve Anex’den 6000 Kişilik Dev Parti

Granada Luxury Ve Anex’den 6000 Kişilik Dev Parti

Granada Luxury Hotels ve Anex Tur, Ukrayna Kiev’de bulunan ünlü bir gece kulübünde muhteşem bir parti organize etti.

Kiev’de gerçekleşen büyülü partinin görüntüleri aşağıdaki videoda;

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.