IMWF 2019, Türk Turizmini Kültürel Değerleriyle Dünya’ya Tanıtıyor

Sektörel Haberler 15 Mayıs, 13:34'de eklendi

IMWF 2019, Türk Turizmini Kültürel Değerleriyle Dünya’ya Tanıtıyor

Türkiye’nin MICE ve Wedding pazarındaki payını arttıran çalışmalara imza atan International MICE & Wedding Forum (IMWF 2019), tüm hızıyla devam ediyor.

IMWF 2019

Inventum Global’in Aspendos Antik Tiyatrosu’nda düzenlediği IMFW 2019 MICE VE etkinlikte Türk turizmini Kültürel değerleriyle dünya temsilcilerine tanıtıyor…

Onlarca ülkeden, uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı ve etkinlik sektörüne yön veren karar vericiler bir araya geldi. BDT ülkeleri, Dubai ve Hindistan ilk başta gelen ülkeler arasında yerini alıyor. Organizasyon kapsamında Antalya’nın en önemli turizm değerlerinden Aspendos Antik Tiyatro’sunda tarihi bir gece yaşandı.

Bu yıl 4.sü düzenlenen IMWF 2019’un 4. gününde yoğun bir B2B toplantılarına katılan yabancı turizmciler, organizasyonun akşam ise Aspendos Antik Tiyatrosu önünde oluşturulan platformda unutulmayacak bir ambiyansta yemek yedi. Birbirinden leziz yemekler eşliğinde seçkin bir ortamda ağırlanan yabancı turizmcileri, daha sonra antik tiyatroda Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ve Devlet Çoksesli Korosu’nun konserini dinledi.

Aspendos Antik Tiyatrosu’nun büyüleyici ortamında müzik ziyafeti çeken yabancı turizmciler Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ve Devlet Çoksesli Korosu’nu konser sonunda ayakta alkışladı.

Geceye katılanlar, daha sonra Rixos Premium Belek’teki After Party ile günü sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMWF 2019 Başladı!

IMWF 2019 Başladı!

Bu yıl 4.sü düzenlenen International MICE & Wedding Forum-IMWF 2019, Antalya’da Start verdi.

Hindistan, BDT ülkeleri ve Dubai başta olmak üzere bir çok  uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı veren karar vericileri IMWF’de. IMWF ,16 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

IMWF 2019, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Antalya Valiliği destekliyor.

IMWF 2019 ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) iş birliğinde organize ediliyor.

IMWF 2019, Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu’nun destek ve katılımları ile gerçekleşti. IMWF 2019, Türk Hava Yolları Ana Partnerliğinde ve Rixos Premium Belek Konaklama sponsorluğu organize edildi. Inventum Global’in güç birliği ile gerçekleşiyor. Hindistan’ın en iyi banket ve catering şirketlerinden Foodlink organizasyonun catering partnerliğini üstlendi.Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun üstlendiği IMWF 2019, uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyi isimlerini Antalya’da bir araya getirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.