INTERNATIONAL MICE & WEDDING FORUM 28 MAYIS’TA BAŞLIYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 16 Mayıs, 11:43'de eklendi
Hindistan, Rusya, Amerika, İtalya, İngiltere, Avusturya, Hollanda, Lübnan, Nijerya ve Japonya’nın da aralarında olduğu 70 ülke Antalya’da buluşacak….

Bu yıl 3.üncüsü düzenlenecek olan International MICE & Wedding Forum (IMWF) 28 Mayıs- 1 Haziran tarihleri arasında Antalya Belek, Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleşecek.

Forumda 70 ülkeden MICE ve düğün organizasyonu aktörlerinden  450’nin üzerinde acente ve bu acentelerle görüşmeye gelen 150’nin üzerinde, otel, havayolu şirketi ve sektör tedarikçisi ve yöneticisiyle bir araya gelecek.

International MICE & Wedding Forum (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy ise forum öncesi yaptığı açıklamada; ‘ Bu yıl 3.üncsünü gerçekleştireceğimiz IMWF için geriye sayım başladı. Dünya’da ilk kez bu kadar geniş kapsamlı bir turizm buluşması yaşanacak.
Tüm Dünya’da IMWF olarak yaptığımız bu büyük organizasyon çok konuşuluyor, takip ediliyor. Türkiye ve Antalya destinasyonu olarak daha çok tercih edilip dünyanın her yerinden ülkemize düğün, toplantı ve kongreler için ülkelerin gelmesini hedefliyoruz. Bu bizim için de Türkiye için de turizm açısından büyük bir başarıdır.’ dedi.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.