Inventum Global, Hindistan – Antalya Charter Seferleri Başlıyor

Sektörel Haberler 14 Mayıs, 10:27'de eklendi

Inventum Global, Hindistan – Antalya Charter Seferleri Başlıyor

Inventum Global, Hindistan ile Antalya arasında direkt uçuşlar başlatacak. Inventum Global’in düzenlediği IMWF forum dün başladı. açılış sonrası basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında Şirket yetkilileri Kasım ayından itibaren uçaklı paket turlar satmaya başlayacakları açıkladı.

hindistan

Inventum Global’in Ortağı Fuat Ersoy konuyla ilgili olarak şunları söyledi. ‘’Hindistan ile Antalya arasında kasım ayından nisan ayına kadar ilk defa, kurumsal toplantı grupları ve düğünler için, uçaklı paket tur satışına başlayacağız. Bu da pazarı büyütecek ve daha da canlandıracak” dedi.

Inventum Global’in ortağı Bünyat Özpak  ise konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı.

“Dünyada şu an düğün ve etkinlik turizmi 1 trilyon dolarlık bir  hacime sahip  Geçen yıl 45 milyon turisti ülkemize çektik. Uçuşlar ile birlikte düşük sezonu dolduracak alternatif ürünlerle turizme katkılarımız devam edecek Kasım ayından itibaren Hindistan’dan direkt charter seferleri başlatarak ölü ve düşük sezonu canlandıracağız.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMWF 2019 Başladı!

Türkiye’nin MICE ve Wedding alanında pazarda ki payını artıran çalışmalara imza atan ve bu yıl 4.sü düzenlenen International MICE & Wedding Forum-IMWF 2019,  görkemli bir açılışla başladı.

 

Antalya’nın kalbinde önemli bir turizm hareketi yaşatan IMWF 2019’a; 16 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan IMWF’de, yüksek sayıda acente ve bu acentelerle görüşmeye gelen otel havayolu şirketi ve sektör tedarikçisi ve yöneticisi bir araya geldi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.